Microsoft, Haziran ayında Xbox Games With Gold’a gelen dört yeni oyunun duyurusunu yaptı

0

Xbox One ve Xbox Series X | S’deki Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, Xbox Games with Gold programı kapsamında önümüzdeki ay dört ücretsiz oyun alacak. Gelen duyuru Microsoft tarafından yapılan, şirket oyuncular erişimi olacak söyledi The King’s Bird, Shadows: Awakening, NeoGeo Battle Coliseum, and Injustice: Gods Among Us.

Xbox Yeni Oyunlar

Injustice, etkileyici çizgi roman tabanlı hikayesi sayesinde en sevilen süper kahraman oyunlarından biri olmasına rağmen, bunlar en popüler oyunlar değil. Oyun, 16 Haziran’dan itibaren Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate aboneleri için mevcut olacak ve 30 Haziran’a kadar devam edecek.

Diğer üç oyuna gelince, The King’s Bird fizik tabanlı harekete sahip ödüllü bir platform macera oyunudur. Tüm Haziran ayı boyunca satışa sunulacak. Shadows: Awakening, uzun zaman önce ölmüş kahramanların ruhlarını tüketmek için Shadow Realm’den çağrılan bir iblisin kontrolünü ele geçirmenizi sağlar. Oyun 16 Haziran’dan 15 Temmuz’a kadar satışa sunulacak. Son olarak, ilk olarak PS2’de piyasaya sürülen ve atari döneminde popüler bir başlık olan 2’ye 2 etiketli takım tarzı dövüş oyunu olan NeoGeo Battle Coliseum’umuz var. 1 Haziran – 15 Haziran arasında satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Threads, ChatGPT'yi geçerek 100 milyon kullanıcıya ulaşan en hızlı uygulama oldu
Xbox Games
Xbox Games

Şu anda, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate aboneleri Mayıs ayı için Dungeons 3 (15 Haziran’a kadar) ve Armello ve Tropico 4 (31 Mayıs’a kadar ) dahil olmak üzere üç Games with Gold oyununu indirme erişimine sahipler. Xbox Live Gold’un fiyatı bir ay için 9,99 ABD doları, üç ay için 24,99 ABD doları, altı ay için 39,99 ABD doları ve tüm yıl için 59,99 ABD dolarıdır. Öte yandan, Xbox Game Pass, ilk ay için 1 ABD doları, sonraki ay 9,99 ABD dolarından başlayıp altı ay boyunca 59,99 ABD dolarına kadar yükselecek. Konsol ve oyun bilgisayarı olanlar için Xbox Game Pass Ultimate, her iki platformda da aylık 14,99 dolara oyun sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz