OnePlus, akıllı saatinin Google’ın Wear işletim sistemini çalıştırmayacağını doğruladı

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Yaklaşan OnePlus Watch’un Wear OS’yi mi yoksa tamamen farklı bir şeyi mi çalıştıracağı konusunda bazı belirsizlikler oldu. Giyilebilir cihaz setinin 23 Mart’ta düşmesi ile OnePlus, cihazın Google’ın yazılımıyla başlatılmayacağını açıkladı.

OnePlus CEO’su Pete Lau Açıklamalarda Bulundu

Topluluktan bir sorusunu yanıtlayan OnePlus CEO’su Pete Lau açıklamasında şirketi SmartWatch kullanıcılar için acı noktaları bazılarını ele almak istedik ve bu nedenle OS kullanmamayı tercih ettik. Bu, Lau’nun Wear OS’yi iyileştirmek için Google ile yakın çalışan OnePlus hakkındaki yorumlarını takip ediyor.

Lau açıklamasında; “RTOS’a dayalı olarak geliştirilmiş bir akıllı aşınma işletim sistemi kullanmayı seçtik çünkü size sorunsuz ve güvenilir bir deneyim sunarken, aynı zamanda bir satın almak isteyen insanlardan duyduğumuz en büyük endişelerden bazılarını kapsıyor ”dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Redmi K70 Pro Ekran Özellikleri Resmi Olarak Tanıtıldı
OnePlus
OnePlus Watch

Lau, OnePlus’ın tüketiciler için bir kullanıcının dijital yaşamını yükselten yüksüz bir deneyim yaratmak için bir akıllı saat yapmaya karar verdiğini açıkladı. Lau, OnePlus Watch’un hiçbir detayın çok küçük olmadığı bir tasarıma ve akıllı telefonlar ve ses çevre birimleri dahil diğer OnePlus cihazları arasında sorunsuz bağlantıya sahip olacağını söyledi. Lau ayrıca uygun bir fiyata sınıfının en iyisi bir deneyim vaat etti.

Lau’nun yorumları, OnePlus Watch ile ilgili önemli ayrıntıları ortaya çıkaran önceki bir sızıntıyı takip ediyor. Cihazın IP68 derecesi, kalp atış hızı izleme, otomatik egzersiz algılama ve Warp Charge özelliğine sahip olması bekleniyor; bu ikinci özellik görünüşe göre kullanıcılara 20 dakikada bir haftalık şarj sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca OnePlus TV’yi kontrol etmek için OnePlus saatini kullanabilecek ve aramalar ve mesajlar gibi şeyler için bildirim alabilecekler. Geçen yılki bir rapor, dairesel bir tasarıma sahip olacağını iddia etti ve OnePlus’tan yeni bir Tweet bunu onaylıyor gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz