OnePlus 9 Pro, hızlı 50W kablosuz şarj özelliğine sahip olabilir

0

Merhaba sevgili tekno bilim adamı okuyucuları; OnePlus, 23 Mart’ta OnePlus 9 serisini ve uzun zamandır beklenen akıllı saatini resmen açıklayacak. Etkinlik öncesinde bazı ayrıntılar sızdırıldı ve şimdi yeni bir rapor, OnePlus 9 Pro hakkında büyük bir ayrıntı ortaya çıkardığını iddia ediyor.

OnePlus 9 Pro Özellikleri

İddialara göre OnePlus 9 Pro, OnePlus 8 Pro’da bulunan 30W kablosuz şarjın neredeyse iki katı olan 50W kablosuz şarjı destekleyecek. Bağlam açısından, iPhone 12 serisi 15 W kablosuz şarja erişebilir ve bu yalnızca Apple onaylı bir aksesuar satın alırsanız. 50W kablosuz şarj desteği, kullanıcılara neredeyse kablolu şarjla eşleşen hızlar sağlar.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

Xiaomi Mi 11 ayrıca 50W kablosuz şarjı da destekliyor ancak bu, Amerika’da bu kadar hızlı kablosuz şarj hızlarıyla piyasaya çıkan ilk telefon olacak. OnePlus 9 Pro’nun sonradan modellendiği Oppo Find X3 Pro 30W ile sınırlı olduğu için aslında biraz sürpriz. Tüm bunlardaki iyi haber ise OnePlus’ın, OnePlus 9 Pro’nun kutuda 65W olması beklenen bir şarj cihazı ile gönderileceğini şimdiden onaylamış olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Chrome Kendiliğinden Kapanıyor Dışarı Atıyor

OnePlus 9 Pro sahiplerinin pillerini 50W kablosuz şarj üzerinde ne kadar çabuk tamamlayabileceklerini ve aşırı ısınma ve uzun süreli pil sağlığı gibi herhangi bir olumsuz yan etkinin olup olmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek. En yeni teknoloji haberleri hakkında daha fazla bilgi için sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz