Microsoft, Xbox Mini Buzdolabı Üretecek

0

Bir gün hepimizin bir mini buzdolabı kapısının köşesinde resmi Xbox logosunu göreceğimizi kim düşünebilirdi. Artık sadece komik bir internet şakası değil – dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri aslında özellikle oyunculara yönelik bir mini buzdolabı yaratıyor.

Xbox Mini Buzdolabı ile İçeceklerinizi Serin Tutun

E3 2021’deki vitrinini kapatmak için Microsoft, 2021 tatil sezonunda (Kasım ve Ocak ayları arasında) görebileceğiniz yaklaşan Xbox Mini Buzdolabı tanıtım fragmanını yayınladı.

Fragman, Xbox Mini Buzdolabından “dünyanın en güçlü mini buzdolabı” olarak bahsediyor, ancak hiçbir özelliğini göstermiyor. Ayrıca fiyatlandırma ve bulunabilirlik konusunda henüz bir ipucumuz yok. Bazı iddialar Xbox Mini Buzdolabının çok pahalı olacağından veya yalnızca belirli ülkelerde satışa sunulacağından endişeli görünüyor.

Microsoft Xbox Mini Buzdolabını Neden Üretiyor?

Nisan ayında Twitter, platformdaki “en iyi marka” unvanı için mücadele eden 16 markanın yer aldığı bir yarışma düzenledi. Son turda Xbox, Skittles’a karşı çıktı ve genel pazarlama müdürü Aaron Greenberg, kullanıcılar Xbox’a oy verirse şirketin Xbox Series X mini buzdolapları üreteceğini tweetledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Note20 S Pen’le Geliyor

Twitter, Xbox’ı #BestOfTweets marka şampiyonu olarak taçlandırdıktan kısa bir süre sonra, Microsoft sözünü yerine getirmek için çalışmaya başladı.

Xbox Mini Buzdolabı
Xbox Mini Buzdolabı

Bu Yeni Bir Trendin Başlangıcı mı?

Microsoft, Xbox Mini Buzdolabını mizahi bir şekilde tanıtıyor olabilir ama yapımı ciddi bir uğraş. Birçok şirket, sosyal medyanın ve memlerin güçlü pazarlama araçları olabileceğini fark etmek için uyandı, ancak bunları Microsoft’un şimdiye kadar kullandığı kadar etkili bir şekilde kullanan birini bulmakta zorlanacaksınız.

Şirket, gerçekten temettü ödeyebilecek bir hareket olan memine gerçekten yaslanıyor. Ne de olsa, piyasaya ilk girdiklerinde pek çok insan oyun sandalyeleriyle alay ediyordu ve şimdi geldiğimiz noktaya bir bakın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz