LG Samsungla Büyük Bir Rekabete Giriyor!

0
18

Velvet serisi ile Samsung ile büyük bir rekabete girecek olan LG, kendine has tarzı ve yapısı ile oldukça büyük bir marka olarak çalışmasını sürdürüyor. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Özellikle insanların isteklerini  ve beklentilerini kendine has bir yapıda büyüten marka, gerçekten etkin bir yerde kendine dair tarzlar oluşturmanın derdinde.

Felsefe konusunda yeniden bir güncelleme ile çalışmalarını sürdüren LG, bu konuya dair de gayet etkili ve yenilikçi bir çözüm getiriyor.

Aşama aşama karşımıza çıkarılan her bir yeniliği ve fırsatı tek bir tıklama ile görebilir ve incelemeye devam edebiliriz. Burada önemli olan şey tamamen ürünlerle ilgili bir seçenek oluşturmak oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Mükemmel Oyun Nickleri 2020
LG vs Samsung

Marka Değeri Yükseliyor

Akıllı telefon piyasasındaki varlığını sürekli yeniliyor. Rekabet çok yüksek olduğu için herkes kendine göre bir çalışma üretmenin peşine düşüyor. Bu yüzden de düşüncelerin ve farklı yaklaşımların tamamını kendine has bir yapıda ortaya çıkarabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir : Corona Virüsü Yüzünden Samsung Fabrikası Kapandı

Yavaş yavaş ama istikrarlı bir şekilde yükselen Samsung, kendine has bir tarzla ilerlemeye tüm hızıyla devam ediyor. Bu yüzden amiral gemisi cihazların tamamen beklenti odaklı olarak büyümesi ve ilerlemesi de kendi içinde bir denge ve yenilik demek oluyor.

Velvet Premium Bir Seri Olacak

Velvet Premium

Seri konusunda gerçekten önemli bir yenilik bizleri bekliyor. Şirket yaptığı basın açıklamasında, Velvet serisinde yeni bir tasarım felsefesi uygulandığını ve bunun ilk olduğunu belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy M31s'in kamerası ne olacak ?

Telefonun daha önce ortaya çıkan taslaklarından, yağmur damlası şeklinde kamera tasarımı ve hem önde hem arkada bulunan kavisli camla kazandırılan 3D kavisli tasarım olacağını biliyoruz.

LG, telefon adları konusunda alfanumerik adlandırmadan uzak kalacaklarını ve daha etkileyici isimler koyacaklarını doğruladı. LG tarafından üretilen birbirinden güzel ürünler ve tasarımlar yeni sezonda çok daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz