En Son Üretilen Son Porsche 911 Speedster Koronavirüse Bağış Oluyor!

0
27

Teknoloji haberleri ve teknolojiye dair yeni çıkan otomasyon haberlerini sizler için birbirinden farklı aşamalarda ve beklentilerde ön plana çıkarıyor ve her şeyi de bu süreçte büyütüyor ve ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Tekno bilim adamı ailesi olarak bu yazımızda sizler için Porsche 911 Speedster aracı için bir çözüm üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Porsche 911 ne zaman çıktı?

1963 yılında birinci nesili çıkmıştır.

Porsche 911 kaç beygir?

700 beygir.

Porsche 911 kaç yapıyor?

182 MPH yapabiliyor.

Bu seferki konu biraz daha gündemle ilgili. Çünkü malumunuz korona virüsü her yerde etkisini göstermeye tüm hızıyla devam ediyor. Maalesef ki etkisini sadece göstermekle kalmıyor, uzun süredir insanlar üzerinde de farklı bir yaklaşım olşuturuyor.

Bu yüzden pek çok marka elinden gelenin en iyisin sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmek istiyor. Bu yüzden de sizler için daha etkili, farklı ve yenilikçi bir çözüm üretmek istiyoruz.

 Porsche 911 Açık Arttırması 15 Nisan’da Yapılacak!

En Son Üretilen Son Porsche 911 Speedster Koronavirüse Bağış Oluyor!
porsche 911

Almanya merkezli lüks otomobil üreticisi Porsche, üretilen son 911 Speedster modelini koronavirüsle mücadele için açık artırmada satacak. Porsche 911 Speedster modeli, firmanın 70. yıl dönümüne özel olarak yalnızca 1.948 adet üretilmişti.

Alman otomobil üreticisi Porsche’nin 2019 yılında üretimini sonlandırdığı Porsche 911, üretildiği günden beri hem koleksiyoncular hem de lüks araba tutkunları arasında oldukça beğenilen bir modeldi.

İlginizi Çekebilir : Açık Arttırma İle Satılmış En Pahalı 5 Araba

2018 yılında firmanın 70. yıl dönümüne özel olarak yalnızca 1.948 adet üretilen aracın son örneği, koronavirüsle mücadele kapsamında düzenlenen bir açık artırmada satışa sunulacak.

 Porsche 911 Aracın Özellikleri Ne Porsche 911 dir? 

En Son Üretilen Son Porsche 911 Speedster Koronavirüse Bağış Oluyor!
porsche 911

Aracın özelliklerine detaylı olarak bakalım isterseniz. Söz konusu araç kendine has tarzı ve tasarımı ile pek çok kişiye bir denge ve çözüm getiriyor. 4.0 boxer motor ile 9000 devirde 502 beygir güç ile 462 nm tork üretebilen canavar araç, 6 ileri vitesli manuel şanzımana sahip.

Arka ve ön çamurluklarında yoğun olarak karbon fiber malzemenin kullanıldığı aracın kumaş kaplama tavanı ise açılıp kapanabiliyor. Böylece araç, spor bir görünüme bürünmüş oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz