Karantina Varken İzlenecek Filmler

0
50
İzlenecek Filmler

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımız son günlerde tamamen küçükten büyüğe ülkemizin gündemini oluşturan Korona Virüs’ün yarattığı etki olan karantina durumu hakkında olacak. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Karantinadan kastımız insanların bu virüse yakalanmamak, salgından etkilenmemek için yetkililer ve Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca tarafından yapılan zorunlu olmadığı sürece evlerinizden çıkmayın uyarısı. Biz de sizlere İzlenecek filmler önerileri yapacağız.

Önereceğim İzlenecek filmler ile vaktinizi dolu dolu geçirebilirsiniz. Son günlerde yapılan bu uyarılar ve duyurular sonucunda bir çok spor müsabakası, etkinlik, fuar, konser ve daha bir çok insanların bir arada olabileceği, etkileşimde bulunabileceği etkinlik iptal edildi.

Tek yapmamız gereken bu süreçte bir yerde çalışmıyorsak veya çalışmamız zorunlu değilse vaktimizi evde geçirmek.

İlginizi Çekebilir : Karantinada Evlerinizden Gezebileceğiniz 10 Müze

Vaktimizi evde geçirirken yapacak etkinlik bulamayanlar için ise biz de bu arayış içine girdik. Geçtiğimiz günlerde sitemizde anlattığımız, oyun severler ve evde vakit geçirmek için aktivite arayışı içinde olanlara önerilerde bulunduğumuz ; Karantina Varken Evde Kalırken Oynayabileceğiniz Oyunlar rehberimize göz atmayı unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OPPO A91 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Karantina Varken İzlenecek Filmler:

Aşağıda sıra sıra konularıyla birlikte önereceğim filmlerin Imdb puanlarını da belirteceğim ki, sevmediğiniz veya hoşunuza gitmeyen bir konuya sahip ise Imdb puanı üzerinden neden izlemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Bu arada Imdb uluslararası düzeyde çalışan ve profesyonel bir film inceleme sitesi. Imdb websitesi’ne buradan ulaşabilirsiniz. Imdb

1. Batman Kara Şövalye (2008) : Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı büyük Batman serisinin ikinci filmi olan Kara Şövalye sahip olduğu 9.0 puanla listemizin tepesinde bulunuyor.

İzlenecek filmler
Batman Kara Şövalye

2. Schindler’ın Listesi (1993): Yönetmenliğini Steven Spielberg’in yaptığı 1993 yapımı bu film İkinci Dünya Savaşı zamanında Alman-Polonya ilişkilerini konu alarak işliyor. Film Imdb’de 8.9 gibi büyük bir puana sahip.

Karantina Varken İzlenecek Filmler
Schindler’ın Listesi

3. Yedi (1995): Yönetmenliğini David Fincher’ın yaptığı 1995 yapımı filmin ana teması Hrıstiyanlık dininin yedi büyük günahını işlenen farklı suçlarla ve cinayetlerle anlatıyor. Filmin Imdb’de 8.6’lık bir puanı var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   8K destekli Xiaomi Mi Box 4S Pro TV tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı
Karantina Varken İzlenecek Filmler
Yedi
Karantina Varken İzlenecek Filmler
Forrest Gump

4. Forrest Gump (1994): Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yaptığı 1994 filmin amacı ve teması size pes etmemeyi öğretmek desek yanlış olmaz. Film Imdb’de 8.8 gibi ciddi bir puana sahip.

5. Tanrı Kent (2002): Yönetmenlik koltuğunda Fernando Meirelles’in oturduğu 2002 yapımı film, Brezilya’nın varoş mahallelerinde yaşanan hayatı ve çete savaşlarını konu alıyor. Imdb’de 8.6’lık puana sahip film kesinlikle izlemeniz gereken bir film.

Karantina Varken İzlenecek Filmler
Tanrı Kent

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz