iOS 15 yeni özelliklerle geliyor

0
69

Apple’ın yakında çıkacak mobil işletim sistemi iOS 15’in, yükseltilmiş bildirimler, yeni görünümlü bir kilit ekranı, yiyecek izleme özelliği ve Sağlık uygulamasına diğer eklemeler, Karanlık Mod iyileştirmeleri ve Mesajlar uygulamasında ince ayarlar ile geleceği bildiriliyor.

Yakında WWDC’ye Geliyor

Apple, bu yılki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC 2021) etkinliğinden birkaç hafta sonra, yeni işletim sistemlerini – bu iOS, macOS, tvOS veya watchOS olsun – gösterdiği zaman.

Apple açılış konuşmasının ardından, özelliklerin tamamlanmış ve ilk beta sürümleri için hazır olmasıyla, bu, genellikle çevrimiçi ortamda daha doğru raporların ve sızıntıların ortaya çıktığı yılın zamanıdır.

iOS 15

Daha Fazla iOS 15 Söylentisi

iOS 15 ne beklenebileceğiyle ilgili raporlar şu ana kadar zeminde nispeten zayıftı. Görünüşe göre yeni Apple sürümleri hakkında her şeyin önceden bilindiği bazı yılların aksine, şirket 2021’de sızıntıları en aza indirmek konusunda iyi bir iş çıkardı. Bloomberg  yıldız Apple muhabiri Mark Gurman’ın önceki bir raporu birkaç söylenti paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vivo, yeni X Fold 2 ve X Flip katlanabilir cihazlarını piyasaya sürdü

Gurman, iOS’un iPad sürümü olan iPadOS’un iOS 14 tarzı widget’lar alacağını ve iPad kullanıcılarının Ana ekranlarını özelleştirmesine izin vereceğini öne sürdü. Ayrıca, iPhone’ların, kullanıcı durumuna göre mesajlara otomatik yanıtlar ayarlama, WhatsApp üzerinde geliştirilmiş bir iMessage uygulaması ve yeni gizlilik özellikleri belirleyebileceğini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz