Google Fotoğraflar, kullanıcı geri bildiriminin ardından kullanıcı arayüzü değişiklikleri alıyor

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Google, kullanıcı geri bildirimlerinin ardından Google Fotoğraflar’da kullanıcı arayüzü değişikliklerini kullanıma sunduğunu duyurdu. Arama devi, bugünden itibaren Android’de mevcut olan değişikliklerin, paylaşılan anılarınızı ve baskı mağazasını bulmanızı kolaylaştıracağını söyledi.

Google Perşembe günü bir destek belgesinde, “Her zaman kullanıcı geri bildirimlerini ve yorumlarını dinleyerek Google Fotoğraflar deneyimini iyileştirmenin yollarını arıyoruz,” dedi.

Yeni Değişiklikler

  • Artık Paylaşım sekmesini alt gezinme çubuğunun bir parçası olarak göreceksiniz ve paylaşılan fotoğraflarınızı ana ekrana geri getirerek paylaşılan içeriği kolayca görüntülemenize ve yönetmenize olanak tanır.
  • Ek olarak, baskı mağazası uygulama başlığının sol üst köşesine özel bir giriş noktası alıyor ve fotoğraflarınızı telefonunuzdan alıp evinize alabilmeniz için bulmayı kolaylaştırıyor.
  • Baskı mağazası artık Albümlerinizin, Arşivinizin ve Çöp Kutunuzun ana sayfası olan Kitaplık sekmesinde görünmeyecek.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp Müşteri Hizmetleri Numarası Var Mı?

Değişiklikler, Google’ın Google Fotoğraflar uygulamasında büyük bir revizyon gerçekleştirmesinden yaklaşık bir yıl sonra geldi. Yeniden tasarım başladığında, Google Fotoğraflar daha temiz bir arayüze, harita görünümüne ve diğer bazı ince ayarlara kavuştu. Ancak Paylaşım sekmesi alt gezinme çubuğundan kaldırıldı ve bunun yerine Kitaplık sekmesinin arkasına yerleştirildi. Bu kafa karıştırıcı bir değişiklikti ve geri bildirimden sonra Google, görünüşe göre bir değişikliğin yapılması gerektiğini kabul etti.

Google Fotoğraflar
Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar’ın yeniden tasarımı vurulduğundan beri, hizmette bir dizi değişiklik gördük – bazıları iyi ve bazıları kötü. İyi tarafı, yeni ayarlama araçları ve iyileştirilmiş arama filtreleri gördük. Kötü tarafta, bazı düzenleme özellikleri bir ödeme duvarının arkasına yerleştirilirken, hizmetin sınırsız ücretsiz depolama seçeneği bu ay sona eriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz