Galaxy A ve M Telefonları Yeniden Başlatma Sorunuyla Karşılaştı

0
Galaxy A telefonları yeniden başlatma
Galaxy A telefonları yeniden başlatma

Samsung’un Galaxy A ve Galaxy M serisinin bazı telefon sahipleri, telefonu çökerten ve otomatik olarak yeniden başlatan gizemli bir bug ile uğraşmak zorunda kalıyor. SamMobile tarafından 19 Pazar günü yayınlanan habere göre, sorun Hindistan’daki çevrimiçi forumlarda kullanıcılar tarafından dile getirildi.

Şikayetlere göre, cep telefonu ekranı genellikle aniden donuyor ve herhangi bir işlem yapılmasını imkansız hale getiriyor. Daha sonra cihaz yeniden başlatılıyor ancak bir bootloop’ta kilitlendiği ve marka logosunun ötesine geçmenin mümkün olmadığı durumlar oluyor.

Galaxy A

Yorumlar, çökmelerin ve otomatik yeniden başlatmaların birkaç aydır, bazı durumlarda telefonun kullanımını zorlaştırdığını gösteriyor. Bahsedilen bir diğer detay ise üreticinin henüz hatanın nedeni konusunda kendisini konumlandırmamış olması.

Samsung ülkedeki resmi forumlarında internet kullanıcılarının bahsettiği sorunlu modeller Galaxy A50, Galaxy A50s, Galaxy A51, Galaxy M30s, Galaxy M31 ve Galaxy M31s. Şu ana kadar başka ülkelerde benzer bir rapor bulunmadığından, başarısızlığın Hindistan pazarında satılan bir dizi cep telefonuyla sınırlı olma olasılığı var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz