Hotmail Gelen Kutusu Nerde veya Nerede?

0
hotmail gelen kutusu
hotmail gelen kutusu nerede

Hotmail gelen kutusu nerede, nerde gibi sorular sorulmaktadır. İnternet kullanıcıları bazı bilgileri öğrenebilmek için Google, Yahoo, Bing, Yandex gibi arama motorları üzerinden yardım alarak arama yapmaktadır. Bu aramalar sonucunda en iyi ve düzgün içeriği bu tür arama motorları öne çıkarmaktadır. Bu nedenle bu makaleyi okuyorsanız bilin ki güvenilir siteler arasında yer aldığından dolayı öne çıkarılmıştır.

Evet sevgili takipçilerimiz hotmail gelen kutusu nerede diye internet üzerinden arama yaptığınızda bu tarz hazırlanmış makalelere ve yazılara denk gelmiş olabilirsiniz. Ama bu sitede bulunan makaleler her zaman güncellenmektedir. Yardım konusunda önceliğimiz ziyaretçilerimize verdiğimiz kullanıcı odaklı bir sitedir.

Hotmail Gelen Kutusu Nerede?

İlk adım: Hotmail gelen kutusu açılması için ilk önce yapmanız gereken ilk işlem https://login.live.com adresine giriş yapmanız gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Hikayelere Link Nasıl Eklenir? Yukarı Kaydırmalı Bağlantı!

İkicini adım: Oturum aç sayfasında giriş bilgilerinizi girdiğinizde hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir.

Üçüncü adım: Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol tarafta bir menü bulunur. Bu menü içeriğinde farklı klasörler bulunur. Aynı şekilde Gelen kutusu da burada yer alır.

Hotmail Gelen Kutusu

Yukarıdaki fotoğrafa bakarak hotmail gelen kutusu nerede olduğunu anlayabilirsiniz. Klasör yazan yazının hemen altında yer alır. Gelen kutusunda olan e-postalar yeniden eskiye doğru gösterilmektedir. Bu sayede son gelen mailinizi hemen görebilirsiniz. Ayrıca beklediğiniz herhangi bir e-posta varsa hotmail hesabınızdan anlık olarak görebilirsiniz. Bu beklediğiniz posta bazen Gereksiz E-potsa kategorisine düşebilir ve göremeyebilirsiniz. Bu nedenle gereksiz kutusuna da bakmanız gerekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz