Google EOS İle Anlaştı, EOS Fiyat Arttı

0
google eos
google eos

Dünyanın en güçlü arama motoru Google, bulut hizmetleri aracılığıyla blok üreticisi olma niyetiyle EOS.IO blockchain topluluğuna katıldığını duyurdu.

EOS.IO blok zinciri protokolünün geliştiricisi Block.one, kısa süre önce Google Cloud ile ortak olduğunu duyurdu. EOS.IO blok zinciri protokolü üzerine inşa edilen EOS ağı, ‘Block.one’ tarafından oluşturuldu. Blok üreticisi, EOS ağının temel bir bileşenidir; bu nedenle, bir Google Cloud kalibreli blok üreticisi adayını çekmek, ağ için bir kilometre taşıdır.

EOS

2 Nisan’da Google Cloud, EOS kripto varlık tabanlı bir blok zinciri protokolü olan EOS.IO ile işbirliğini duyurdu. Google Cloud’un EOS’a Block Producer olarak katıldığını duyurmasından birkaç ay sonra, EOS Governance, dünyanın en büyük ve en yenilikçi teknoloji şirketlerinden birini bünyesine kattı. Block.one CTO’su Dan Larimer şunları söyledi; “Google Cloud, yüksek düzeyde sağlanan, düşük gecikmeli altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple, iOS 15.2 beta programını başlattı

Açıklamanın ardından EOS’un fiyatı kademeli olarak yaklaşık %15 arttı. CoinMarketCap verilerine göre, yazı yazılırken EOS 5,12 dolardan işlem görüyordu. Kripto varlık analistleri tarafından yapılan açıklamalarda EOS için yapılan yorumların son derece olumlu olduğu görüldü ve çok yüksek miktarda fonlar EOS’a akabileceği düşünülmekte. Analizlere göre EOS’un fiyatı yeniden 15 dolar seviyelerine yükselebilir. Aslında EOS’un kısa sürede 20 dolar seviyelerine ulaşabileceği tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz