Ford, Küçük Elektrikli Pickup’ı Düşündüğünü Doğruladı

0

Ford’un Kuzey Amerika Ürün İletişim Müdürü Mike Levine kısa süre önce Blue Oval’in Ford Explorer’ın elektrikli bir versiyonunu üreteceğini doğruladı ve pille çalışan bir Bronco’yu da ima etti.

Mike Levine Açıklamalarda Bulundu

Dün Levine, bir Ford sunumundan açıkça elektrikli olan daha küçük bir kamyonun ana hatlarını gösteren bir fotoğraf yayınlayarak Maverick EV olup olmayacağını soran bir tweet’e yanıt verdi.

Ranger, Maverick veya başka (belki de tamamen yeni) bir modelden mi bahsettiğini söylemedi, ancak çoğu spekülasyon Maverick’in etrafında toplanıyor gibi görünüyor. Eğer durum buysa, o zaman Maverick Lightning, elektrikli pikaplar üzerinde çalışan diğer tüm üreticilerin daha büyük bir segmenti hedeflediği gerçeği göz önüne alındığında benzersiz bir teklif olacaktır.

Ford
Ford Elektrikli Pickup

Ford kesinlikle önümüzdeki birkaç ay içinde netlik kazanacak, ancak şimdi F-150 Lightning’i piyasaya sürmeye odaklanıyor. Fiyatı Amerika’da 39.974 dolardan başlıyor, ancak tam donanımlı bir örnek için 90.000 dolara kadar ödemeyi beklemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Volvo, 2019–2020 Araçlarında Yakıt Pompası Sigortası Sorunu Nedeniyle Geri Çağırıyor

Bu, Ford’un bir Maverick EV için ne tür bir başlangıç fiyatına sahip olabileceğini merak etmemize neden oluyor. Boyut farkı göz önüne alındığında, 30.000 doların altında bir kamyon olabilir mi, yoksa daha da düşük olabilir mi? Şu anda Maverick Amerika’da 19,995 dolardan başlıyor ve tüm özellikleriyle en pahalı varyant sizi neredeyse 43.000 dolar geri getirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz