Bimcell Kontör Yükleme – TL Yükleme

0
Bimcell Kontör Yükleme - TL Yükleme
Bimcell Kontör Yükleme - TL Yükleme

Bimcell Kontör Yükleme – TL Yükleme, hakkında Tekno Bilim Adamı ekibi olarak faydanıza olacak tüm detayları paylaşıyoruz. Yazımızın içerisinde en avantajlı Bimcell paketleri ve en kolay Bimcell Kontör – TL yükleme yollarını anlatacağız.

[toc]

Bimcell Kontör Yükleme – TL Yükleme

BİM’in telekomünikasyon sektöründeki hız kesmeyen adımları devam ediyor. Halkımıza daha ucuza ve kaliteli hizmet vermek isteye BİMCELL, geçen yıl 100.000 yeni abone kazanmayı başararak toplam abone sayısını 1,6 milyon’un üzerine çıkartmış oldu.

Hali hazırdaki market zincirlerini de genişletmeye devam eden BİM, Telekomünikasyon sektörüne de girerek halkın kalbine inmeyi başarmıştır. Fakat BİM, telekomünikasyon sektörüne ağırlık vermeyi unutmuş olsa gerek ki BİMCELL kullanan vatandaşlarımız nasıl kontör yada tl yüklenir sorularının cevaplarını aramaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   LinkedIn'den 500 milyondan fazla kullanıcı verisi çalındı!

Kafalardaki bu sorulara cevap bulmak için size hem BİMCELL paketlerinden hem de nerden, nasıl kontör, tl yükleyeceğinizi net şekilde öğreneceğiniz bu yazımızı hazırladık. Şimdi konumuzun ana amacına yavaşça geçelim.

Bimcell Kontör Yükleme – TL Yükleme Nasıl Yapılır ?

Bimcell TL paketlerinde sürekli ucuzluğu ve kaliteyi hedeflemektedir. Bimcell’in şuan ki güncel ve en ucuz tl paketleri hemen aşağıda yer almaktadır.

    Bimcell PaketleriBimcell Paketleri

Gördüğünüz üzere şuan ki en ucuz ve avantajlı internet paketleri şunlardır ;

  • DOST S – 750 DK + 750 SMS  + 4 GB = 23 TL
  • DOST M – 750 DK + 750 SMS + 8 GB = 28 TL
  • DOST L – 750 DK + 750 SMS + 12 GB = 32 TL
  • DOST XL – 750 DK + 750 SMS + 20 GB = 42 TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OnePlus, OPPO'nun Çin'deki ColorOS'unu çalıştırmak için sonraki telefonlarını değiştiriyor

Bu kolay paketleri hattınıza tanımlamak için, telefonunuzdaki sms özelliğinden, istediğiniz paket ismini yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Tabi burada soru ya tl bakiyemiz yoksa ? Biliyorsunuz ki tl bakiyeniz yoksa hiç bir sms, konuşma yada internet hizmetini kullanmazsınız. Bu hizmetleri kullanmak için tl bakiye yüklemesi yapmanız gerekiyor.

Eğer tl bakiyenizin olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız, bakiye sorgulaması için ;  *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterlidir.

Bimcell Kontör Yükleme – TL Yükleme Nasıl Yapılır ? ;

  1. En yakın BİM mağazasından
  2. BİMCELL sitesinin online işlemler bölümünden
  3. 444 4 551 numaralı BİMCELL müşteri hizmetlerinden

Yukarıda bahsettiğimiz 3 yöntemle kolayca BİMCELL TL yüklemesi yapabilirsiniz. Fakat unutmayın ki en az 25 TL bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz