2022 Ford Maverick Hybrid Kompakt Pikap Yarın Tanıtılacak

0

Ford’un yeni pikapı 8 Haziran Salı günü piyasaya çıkacak ve Bronco Sport crossover ile aynı platformu paylaşması bekleniyor.

Ford Maverick Yarın Tanıtılacak

Ford, önümüzdeki hafta 8 Haziran Salı günü saat 6’da ET’de yeni bir kamyoneti ortaya çıkaracak ve bu, Maverick olarak adlandırılacak olanın ilk resmi fotoğrafı. Kasa üstü Ranger orta boy kamyondan daha küçük ve daha ucuz olacak kompakt bir kamyonet ve Amerika’da 20.000 doların biraz üzerinde başlayan yıl sonuna kadar gelmesi bekleniliyor.

Maverick’in platformunu Escape ve Bronco Sport geçitleriyle paylaşması bekleniyor ve fotoğraflarından bağımsız bir arka süspansiyona sahip olacağını gördük. Ford’un Meksika, Hermosillo’daki fabrikasında Bronco Sport’un yanında inşa edilecek. Ve Honda Ridgeline ve yaklaşan Hyundai Santa Cruz gibi bir yapıya sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Çıkarılabilir arka kamera olur mu? Oppo firması tasarlamış!

Ayrıca güç aktarma organlarını Bronco Sport ile paylaşması muhtemel ve SUV’nin isteğe bağlı 250 beygirlik turboşarjlı 2.0 litrelik sıralı dörtlü bir seçenek olabilir. Daha ucuz temel model için de daha az güçlü bir seçenek olmalıdır. Hem önden hem de dört tekerlekten çekiş mevcut olmalıdır.

Ford

Ford daha önce yeni kamyonetin 20.000 doların altında bir başlangıç fiyatına sahip olacağını söylemişti, ancak bunun biraz üzerinde bir maliyeti olacağını düşünüyoruz. Bu teaser’daki kamyonda bir XLT rozeti görülüyor, ancak diğer kaplamalar da mevcut olacak. Maverick hakkında önümüzdeki hafta daha çok şey öğreneceğiz ve bu yılın sonunda ABD’de satışa çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz