Canva ile Programsız Resim Düzenlemek

0
185
Canva ile Programsız Resim Düzenlemek
Canva ile Programsız Resim Düzenlemek

Herkese Merhaba! Canva ile Programsız Resim Düzenlemek, konusuna bugün değiniyor olacağız. Artık programsız fotoğraf düzenlemek çok daha kolay hale gelmektedir. Fakat hangi programın daha avantajlı olduğunu bu aşamada bilmek gerekmektedir. Sizlere bugün Canva programından bahsediyor olacağız. Canva sayesinde oldukça güzel bir şekilde fotoğraf düzenleyebileceksiniz.

Canva bu aşamada sizlere faydalı olan özellikleri de sunuyor olacağız. Kaldı ki bu özelliklerin bir kısmını da ücretsiz bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Bu adımlardan sizlere sırasıyla bahsediyor olacağız. Yapmanız gereken ya da ödemeniz gereken ekstra bir durum ile de karşı karşıya kalmayacaksınız.

Canva ile Programsız Resim Düzenlemek
Canva ile Programsız Resim Düzenlemek

Canva ile Programsız Resim Düzenlemek

Canva programı son zamanlarda en çok kullanılan programlardan birisi olacaktır. İsmin üzerine tıkladığınız zaman, direkt olarak programın sayfasına yönlendiriliyor olacaksınız. Burada yapılması gereken ilk şey, Canva’ya üye olmak olacaktır. Sonrasında ise her şey tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak ilerleyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Biyometrik Fotoğraf Nedir, Nerede Kullanılır ve Nerede Çektirilir? (2020)

Üye olduktan sonraki aşamada kolayca ilerleyebileceksiniz. Aslında içeriğine girdikten sonra, programın temelini de bu sayede anlıyor olacaksınız. Sizlere diğer aşamada karşınıza çıkabilecek olan menülerden bahsediyor olacağız. Bu sayede programa daha çok hakim olacaksınız.

Canva Programı Nasıl Kullanılır?

Öncelikli olarak üye olduktan sonra direkt olarak giriş yapmalısınız. Karşınıza sol kısımda; size özel öneriler, tüm tasarımlarınız, paylaşılanlar, marka kiti, ekip oluşturun, tüm klasörleriniz ve çöp kutusu kısmı çıkacaktır. Burada önceden yaptığınız tasarımları ve sildiğiniz tasarımları görebilirsiniz.

Burada en çok dikkat çekici olan detaylar ise, ana sayfa kısmında görüyor olacaksınız. Sosyal medyadan okula videodan pazarlamaya kadar birçok alanda farklı tasarımların olduğunu ve kendinizin tasarım oluşturacağını da görebileceksiniz. Buradan kendi logonuzu dahi oluşturarak sonrasında herhangi bir yerde kolayca kullanım sağlayabileceksiniz. Kendiniz için afiş ve broşür bile hazırlayabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz