BMW 50. Yıl Dönümü İçin 1mw Elektrikli M2 Modeli Üzerinde Çalışıyor

0
BMW
BMW

BMW M bölümü 50. kuruluş yıldönümünü kutlayacak bazı uygun kutlama için mükemmel fırsatlar getirecek. Çeşitli kaynaklar, M bölümünün bazı yıldönümü modellerini bir araya getirmek için çok çalıştığını iddia ediyor.

BMW Elektrikli M2 Modeli Üzerinde Çalışıyor

BMW, 1.000 kW’dan daha az güce veya isterseniz bir MegaWatt’a, Koenigsegg Agera RS ile aynı miktarda güce sahip olacak bir elektrikli M2 modeli üzerinde çalışıyor. Bu, onu Alman markasının şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve muhtemelen en hızlısı yapacak.

BMW

Görünüşe göre, sözde ‘katharina projesi’, bu arabayı şu anda dünyanın en hızlı hızlanan arabaları için uygun bir rakip haline getirecek dört tekerlekten çekiş düzenine işaret eden dört elektrik motoruna sahip olacak.

WhoCar tarafından alıntılanan kaynaklar, 1.321 beygirlik M2’nin yaklaşık 2 saniyede 100 km/s hıza ulaşabileceğini ve kemik kuru asfaltta 120 km/s’ye kadar hızlarda arka tekerleklerini patinaj yapabileceğini söylüyor. Aynı kaynaklar, Katharina’nın Nürburgring’i M8 Yarışması’ndan 40 saniye daha hızlı geçerek 7 dakika işaretinin altına düşebileceğini söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Meta Eylül'de Android için Messenger Lite'ı Kaldırıyor

Bütün bunlar kulağa inanılmaz derecede etkileyici geliyor ama burada alınacak çok şey var. Elbette böyle bir proje, M bölümünün 50. yıldönümünde BMW’den hayranlarına harika bir hediye olacaktır. Ancak, üretime girmesini görmek oldukça zor olacak ve bu rapor doğru çıkarsa, dünyaya tanıtılan bu elektrikli M2’nin sadece bir konsept olarak görülmesi daha olası. Öyle olsa bile, BMW’nin tamamen elektrikli bir otomobilde ne tür bir performans sunabileceğini görmek ilginç olurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz