Kaş Laminasyonu Nedir?

0
Kaş laminasyonu
Kaş laminasyonuKaş laminasyonu

Kaş laminasyonu temel olarak kaşlarınız için bir permadır, çünkü onlara uzun bir süre boyunca sabit, tek tip bir şekil verir. Bukleler yerine, sabitleyici bir losyon, kaş kıllarının yaklaşık altı hafta boyunca fırçalanmış ve yukarı kaldırılmış kalmasına yardımcı olur. Laminasyon, kaş kıllarınızı düzeltecek ve aynı yönde uzamasını teşvik edecektir. Daha kalın, daha dolgun, daha düz ve ideal şeklinde görünecektir.

Tedavi Ne Kadar Sürer?

Tedavinin kendisi yaklaşık 45 dakika sürer, bazen daha kalın kaşlarınız varsa daha uzun sürer.

Birinci adım: Kaş laminasyon solüsyonunun tamamının kaşı kökten uca hedeflediğinden emin olmak için Brow Fix kullanılarak kaşlar yukarı doğru yerleştirilir. Bu çözüm, kaşları tedavi boyunca yerinde tutar.

İkinci adım: Kaş Stili daha sonra kaşlara uygulanır. Bu çözüm, kaş kıllarınızı daha kolay şekillendirilebilir hale getirir, böylece yeni şekillerine göre yeniden şekillendirilebilirler.

Üçüncü adım: Kaş seti uygulanır. Bu solüsyon saçı yeni konumuna getirir ve saçınızın durumuna göre önceden belirlenmiş bir süre boyunca kaşlarda bırakılır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple randevu alma nasıl yapılır? - 2021

Dördüncü adım: Bu, kaşların renk eklemek ve tedavinin sonuçlarını iyileştirmek için renklendirilebileceği isteğe bağlı renklendirme zamanıdır.

Beşinci adım: Artık ürünlerin tüm kalıntıları giderilir ve Brow Nourish (özel olarak geliştirilmiş keratinli kaş serumu) saçı nemlendirmek ve yumuşatmak için uygulanır.

Altıncı adım: Son olarak, kaşlar istenen pozisyona fırçalanır – bu pozisyon, elde etmek istediğiniz görünüme bağlı olarak ayarlanabilir. Onları fırçalayabilir veya daha doğal bir şekle sokabilirsiniz.

Kaş laminasyonu
Kaş laminasyonu

Bu Tedaviyi Kimler Yapabilir?

  • Kaşlarının şeklinden memnun olmayanlar
  • Seyrek kaş alanlarını büyütmek isteyen herkes
  • Kaşlarının şeklini iyileştirmek isteyen herkes
  • Daha dolgun bir kaş veya kabarık kaş görünümü isteyen herkes

Herhangi Bir Bakıma İhtiyaç Var Mı?

Tedavinizin ardından istediğiniz görünüme göre 6-8 haftada bir tekrarlanması önerilir. Kaşlarınızın taze görünmesini sağlamak için her 2-4 haftada bir bakımlar arasında ilave tonlar yapılabilir. Tedaviden sonraki ilk 24 saat hayati önem taşır – kaşlarınızı ıslatmamalı ve istediğiniz görünümü elde etmek için fırçalanmış halde tutmalısınız. 24 saat sonra normal olarak tedavi edilebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Düzenli Spor Yapmaya Başlamanız İçin 13 Neden

Kaş Laminasyonu Ve Microblading Arasındaki Fark Nedir?

Microblading, canlıya benzer saç darbelerini taklit etmek için organik pigmentlerle cilde ince vuruşlar yapmayı içeren yarı kalıcı bir tedavidir. Bu, kaşlarınızdaki boşlukları doldurmada daha etkilidir, oysa kaş laminasyonu, doğal kılların dağıldığı ve yumuşatılmış ve doğal bir görünüm kazandığı bir işlemdir.

Microblading’in kalıcı doğası nedeniyle, kaş laminasyonuna kıyasla tedavi için çok daha fazla ödeme yapabilirsiniz.

Kaş Laminasyonunun Artıları

Kaş laminasyonu yapmanın kesinlikle birkaç artısı ve eksisi vardır. Artıları, kaşlarınızın daha dolgun görünmesine yardımcı olur ve varsa kıvırcık kaşları evcilleştirmenize yardımcı olur. Kaşlarını sık sık dolduran biriyseniz, bu makyaj rutininizi en aza indirmenin gerçekten harika bir yolu olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz