Apple yakında AirPods 3 ve Apple Music’i Hi-Fi katman desteğiyle piyasaya sürebilir

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Apple, önümüzdeki haftalarda Hits Daily Double’a göre üçüncü nesil AirPod’larla birlikte piyasaya sürülecek yeni bir HiFi Apple Music katmanını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Apple’ın H1 2021’de Apple AirPods 3 piyasaya sürdüğüne dair birkaç rapor var. Şirket, ikinci nesil modelde olduğu gibi yeni AirPod’ları sessizce piyasaya sürebilir.

Tamamen yeni Apple AirPods 3’ün AirPods Pro’nun tasarımına gürültü engelleme teknolojisi olmadan sahip olması bekleniyor. AirPods Pro’dan daha kısa sapı, değiştirilebilir uçları ve daha küçük bir şarj kutusu olabilir. Yeni giriş seviyesi AirPod’ların uzamsal ses ve şeffaflık moduna sahip olup olmayacağı henüz belli değil. Apple, AirPods 3’ün ilk çıkışını münasebetiyle belirli bir lansman tarihi veya etkinliği resmi olarak açıklamadı.

Spotify, HiFi hizmetini başlatmış olsa da, henüz kullanıcılara sunmadı. O sırada Spotify, 2021’in sonlarında “belirli pazarlarda” satışa sunulacağını söyledi, ancak aynı zamanda bir fiyat söylemeyi reddetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi Android Akıllı Saatler
AirPods 3
Apple Music Hi-Fi

Apple Music’in, HIFI müziği ayda 9,99 ABD doları ek fiyatla sunan kendi katmanını birkaç hafta içinde duyurması bekleniyor. Söylenti, Apple’ın rakiplerinden daha ucuz ve daha kaliteli bir hizmet sunmasını istiyor.

Apple kısa süre önce iOS 14.6 geliştirici beta 1’i yayınladı. Sürümde bulunan kodda “Dolby Atmos”, “Dolby Audio” ve ” Lossless” gibi şeylerden bahsediliyordu. Referanslar iOS 14.5 ve iOS 14.6 beta 2’de görünmüyor, bu da Apple’ın bunu bir sır olarak yapmaya çalışabileceği anlamına geliyor. AirPods 3’ün yanı sıra Apple, Apple Music’te HiFi ses desteği de sunacak. Spotify HiFi, Tidal ve Amazon Music beğenileriyle rekabet edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz