Clubhouse uzun zamandır beklenen Android uygulamasının beta testini deniyor

0
86

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; iOS’ta önemli bir kullanıcı tabanı kazandıktan sonra, Clubhouse nihayet Ocak ayında bu yılın başlarında Android uygulaması üzerinde çalışmaya başladı. O zamanlar şirket, Andreessen Horowitz liderliğindeki ikinci tur finansman sağladı ve fonları bir Android uygulaması geliştirmek, teknolojisini ve altyapısını ölçeklendirmek ve yeni bir İçerik Oluşturucu Hibe Programı başlatmak için kullanma planlarını paylaştı. Android için Clubhouse uygulamasını beta kanalında test etmeye başladığı için şirket şu ana kadar planına bağlı görünüyor.

Clubhouse Android Ne Zaman Gelecek

Clubhouse kısa süre önce bir blog gönderisiyle en son sürümüyle ilgili ayrıntıları paylaşarak iOS uygulamasında yapılan bazı değişiklikleri vurguladı. Gönderi ayrıca, Android uygulamasının bir beta sürümünü birkaç test kullanıcısına sunmaya başladığını ve “önümüzdeki haftalarda daha fazla Android kullanıcısını karşılamayı” planladığını ortaya koydu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft Edge için birçok farklı ve güzel yenilik geldi!
Clubhouse
Clubhouse

Farkında olmayanlar için, Clubhouse şu anda yalnızca iOS’ta kullanılabilir. Ancak, son birkaç ayda, artan sayıda Android kullanıcısı uygulamaya ilgi gösterdi. Uygulamanın popülaritesi, Facebook, Telegram, Twitter ve Instagram gibi birçok rakip platformun kendi Kulüp Binası alternatiflerini geliştirmesini sağladı. Bu nedenle, Clubhouse’un Android uygulamasını mümkün olan en kısa sürede yayınlaması mantıklıdır veya potansiyel kullanıcı tabanının önemli bir bölümünü, halihazırda Android’de birkaç kullanıcı için yayında olan Twitter’ın Spaces veya Telegram’ın Sesli Sohbet 2.0’ına kaptırabilir.

Şu anda Clubhouse, Android uygulaması için bir yayın zaman çizelgesi paylaşmadı. Ancak beta kanalındaki bazı kullanıcılar için zaten mevcut olduğundan, önümüzdeki haftalarda daha geniş bir kullanıma sunulmasını bekliyoruz. Bu bağlantıyı takip ederek iOS uygulamasında yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz