Apple Watch SE 2 sızıntısı, heyecanlanmak için nedenleri ortaya koyuyor

0
Apple Watch SE 2 sızıntı
Apple Watch SE 2 sızıntı

Apple Watch, ilk model tanıtıldığından beri gerçekten akıllı saatlerin altın standardı olmuştur. Apple ekosistemiyle sağladığı kusursuz entegrasyon, sınıfının en iyisi sağlık izleme özellikleri ve OLED ekran öne çıkan faktörlerden bazıları oldu. Bununla birlikte, fiyatı her zaman daha yüksek olmuştur ve birçok insanın diğer şirketlerin bütçe akıllı saatlerini tercih etme eğiliminin nedenlerinden biridir.

Apple, akıllı saatinin erişimini giderek daha fazla kişiye ulaştırmak için 2020’de Apple Watch’un düşük maliyetli bir sürümünü piyasaya sürdü. Apple Watch SE olarak adlandırılan bu model, fiyatına göre çok şey sunuyor: her zaman açık altimetre, OLED ekran, beşinci nesil S5 işlemci, düzensiz kalp ritmi izleme özelliğine sahip optik kalp atış hızı sensörü ve daha birçok özellik.

2022 ve Apple’ın bu yıl piyasaya sürülmek üzere ikinci nesil Apple Watch SE üzerinde çalıştığı söyleniyor. iDropNews’in (Screen Rant aracılığıyla) yeni bir raporu, yaklaşmakta olan Apple Watch SE 2’den bekleyebileceğimiz bazı özellikleri ortaya çıkardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Huawei Watch 3, HarmonyOS ile Şirketin İlk Akıllı Saati
Apple Watch SE 2
Apple Watch SE 2

Apple Watch SE 2 Neler Sunabilir?

Tasarımla başlayan sızıntı, Apple Watch SE 2’nin mevcut nesil özel sürüm akıllı saatle aynı tasarımla geleceğini iddia ediyor. Sızıntı yapan kişi, bir tasarım güncellemesini umuyorsanız, “unutmayın” diyor. Şirketin akıllı saati aynı iki varyantta sunması ile Watch SE 2’nin 2020 baskısı ile aynı görüneceğini iddia ediyorlar: 40mm ve 44mm sadece alüminyum kasalı. Seri 7 gibi 41 mm ve 45 mm varyantlar olmayacak.

Bununla birlikte, tasarımın aksine, ekran büyük bir yükseltme alıyor olabilir. Sızıntı yapan kişi, Apple Watch SE 2’nin her zaman açık bir ekranla geleceğini iddia ediyor. 2020 sürümü Apple Watch SE, her zaman açık ekran modunu desteklemez ve ekranı uyandırmak için kolunuzu kaldırmanız gerekir. iDropNews’den gelen sızıntı, Apple Watch SE 2’nin şirketin bütçe akıllı saatinde her zaman açık bir ekran sunmasına olanak tanıyan bir LTPO OLED panel ile geleceğini gösteriyor. Watch SE 2, Apple’ın her zaman açık ekran sunan ilk akıllı saati olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2023 Kia Sportage Çarpıcı Yeni Bir Görünümle Tanıtıldı

Büyük ekran yükseltmesine ek olarak, akıllı saat aynı zamanda Apple Watch Series 7 ile aynı S7 yonga seti ile donatılmış olarak gelebilir. Yeni Apple S7 yonga seti, aynı yonga seti ile gelen önceki nesil Apple Watch SE’ye göre önemli performans yükseltmeleri getirecektir. Apple Watch Series 5 gibi. Daha iyi yonga setine ek olarak, Watch SE 2 daha iyi ses çıkışı da sunabilir.

Son olarak fiyattan bahsedecek olursak, sızıntı, Apple’ın yeni Watch SE’yi (2022) bir önceki nesle göre biraz daha yüksek bir fiyatla satışa sunacağını iddia ediyor. Söylentiye göre, Apple Watch SE 2, mevcut modele göre 20 dolarlık bir artışla 299 dolardan başlayacak. Sızıntının gerçek olduğu ortaya çıkarsa ve Apple, Watch SE 2’yi yukarıda belirtilen tüm özelliklerle birlikte gönderirse, fiyat takası oldukça adil görünebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz