Pinterest Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

0
Pinterest Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır
Pinterest Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır

Bir Pinterest videosunu beğendiniz ancak nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz? Sosyal ağ, tarifler, ipuçları ve öğreticiler gibi çeşitli içerikler sunar ve fotoğrafları veya illüstrasyonları doğrudan telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanır. Ancak, bu hızlı özellik hareketli videolar için kullanılamaz. Pinterest’teyken, diğer reklam öğelerinin paylaştığı tüm kavramlar, fikirler ve hikayeler arasında kaybolmak kolaydır.

İster kendi resimlerinizi, videolarınızı veya hikayelerinizi paylaşmak isteyin, başkalarından öğrendiklerinizi kaydetmek kesinlikle kullanışlıdır (dolayısıyla Pinterest’in Pin özelliği). Elbette, gönderilerinizi sahip olduğunuz herhangi bir Pinterest panosuna kaydedebilirsiniz. Ancak bunları masaüstünüze veya mobil cihazınıza indirirseniz, uzun vadede daha erişilebilir hale gelebilirler.

Pinterest’ten Videolar Nasıl İndirilir?

Pinterest’ten Telefonunuza Videolar İndirin

 1. Pinterest’te gönderiyi açın
 2. Pinterest’te video gönderisini açtığınızda, telefon ekranınızın altındaki yukarı ok simgesini ve “Bağlantıyı Kopyala”yı seçin. Bu, sonraki birkaç adım için ihtiyacımız olan bağlantıyı gönderiye kopyalayacaktır.
 3. Pinterest video indiricisine gidin
 4. Web sitesi tarayıcınızda (Safari, Google Chrome, vb.) pinterestvideodownloader.com adresine gidin ve gönderi bağlantısını çubuğa yapıştırın.
 5. “Video Dosyasını İndir” düğmesini basılı tutun.
 6. İndirme tamamlandıktan sonra, “Video Dosyasını İndir” düğmesini basılı tutarak açılacak menüden “Bağlantılı Dosyayı İndir” seçeneğine tıklayın. Bu, video dosyanızı otomatik olarak Dosyalar uygulamanızdaki İndirilenler klasörüne kaydedecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Unuttuğunuz WinRAR Şifresini Saniyeler İçinde Kırın!
Pinterest
Pinterest Video İndirme

Pinterest’ten Masaüstünüze Videolar İndirin

 1. Pinterest’teki gönderiyi açın ve bağlantıyı kopyalayın
 2. Gönderiyi Pinterest’te açın ve web tarayıcınızın üst kısmındaki URL çubuğundan bu gönderinin bağlantısını kopyalayın.
 3. Pinterest video indiricisine gidin
 4. Başka bir sekmede, URL çubuğuna pinterestvideodownloader.com yazarak Pinterest video indiricisine gidin ve sağ tıklayarak Bağlantıyı yapıştır seçerek gönderi bağlantısını çubuğa yapıştırmanız gerekir.
 5. “Video Dosyasını İndir” düğmesine tıklamanız gerekir.
 6. Video bağlantınızın yüklenmesi bittiği zaman, “Video Dosyasını İndir” düğmesini tıklayın. Bu, videonuzun indirildiği yeni bir pencere açılacaktır.
 7. Sağ tıklayarak “Farklı Kaydet” i seçin.
 8. Açılan pencerede, açılır menüyü açabilmek için videonuzun bulunduğu ekranda herhangi bir yere sağ tıklayarak “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir.
 9. “Kaydet”i tıklayın ve bitirdiniz!
 10. Niyetinize bağlı olarak, video dosyanızı yeniden adlandırabilir veya olduğu gibi tutabilirsiniz. Video dosyasının adından memnun kaldığınızda, “Kaydet”e tıklayın ve işiniz bitti! Dosyanız, konumu belirlediğiniz her yere kaydedilmelidir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde dosya “İndirilenler” klasörüne kaydedilmiştir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ETS Rezervasyon Kodu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz