Instagram Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

0
Instagram Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır
Instagram Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır

Artan sanal eğlence hesabı hırsızlığı ve hack olayıyla, web tabanlı eğlence hesabınızın güvenliğini daha gerçekçi bir şekilde ele almak çok önemlidir. Bu da Instagram’ı içeriyor. Ancak, çevrimiçi güvenlik için parolalardan daha fazlası olduğundan, kayıtlarınızı e-posta gücüyle izlemek yeterli değildir. Muhtemelen Instagram hesabınızı korumanın en ideal yolu, kullandığınız cihaza/cihazlara erişimi onaylanmış tek kişinin siz olduğunuzdan emin olmaktır. Ancak, kullanmış olabileceğiniz birinin bilgisayarından çıkış yapmadığınız bir senaryo hayal edin.

Ya da belki de, açık artırmaya çıkarmadan önce eski cihazınızdan çıkış yapmadınız mı? İyi niyetinize rağmen alıcının kaydınıza erişemeyeceğinden asla emin olamazsınız. Neyse ki Instagram, kullanıcıların kayıtlarıyla hangi cihazın ilişkilendirildiğini kontrol etmelerini sağlayan bir düzeltmeye sahip. Hepsinden iyisi, kullanıcıların yeni cihazları uzaktan silmelerine de olanak tanır. Aşağıdaki bu gönderi, Instagram hesabınızla ilişkili cihazları nasıl kaldırabileceğiniz konusunda size yol gösterecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Chromebook'lar, Android uygulamalarının daha iyi işlenmesini sağlayacak yeni bir özelliğe kavuşuyor
Instagram Tüm Cihazlardan Çıkış
Instagram Tüm Cihazlardan Çıkış

Instagram Hesabından Bağlı Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

  1. Instagram uygulamanızı açın ve ekranınızın altındaki profil düğmesine dokunun.
  2. Ekranınızın sağ üst köşesindeki üç yatay çubuk düğmesine dokunun. Ardından Ayarlar’a gidin.
  3. Parolanızı değiştirmek için Gizlilik ve Güvenlik > Parola’yı takip edin.
  4. Tüm cihazlarda Instagram’dan çıkış yapmak için Instagram şifrenizi değiştirmeniz gerekir.
  5. Son olarak, “şifreyi değiştir” bölümü görünür. Şimdi eski şifrenizi ve ardından yenisini girmelisiniz. Gerekli bilgileri girdikten sonra ekranın sağ üst köşesindeki Bitti’ye dokunun.
  6. Bir dakika bekleyin ve tüm cihazlardan Instagram’dan çıkış yapacaksınız.
  7. Tüm cihazlarda Instagram hesabınızdan uzaktan çıkış yapın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz