Android için Microsoft Office artık karanlık modu destekliyor

0
97

Eksiksiz Microsoft Office deneyimi muhtemelen en iyi bilgisayarlarda, özellikle de Windows bilgisayarlarda elde edilebilir. Daha önce Office 365 olan Microsoft 365’in piyasaya sürülmesinden bu yana büyük ölçüde gelişti. Ancak gelişen bir şey de Android için Microsoft Office. Hareket halindeyken Word, PowerPoint ve Excel belgelerini düzenlemenize ve hatta taslak haline getirmenize olanak tanıyan şaşırtıcı derecede yetenekli bir araçtır.

Microsoft Office Karanlık Mod

Üç hizmetin tümü (Word, PowerPoint ve Excel) başlangıçta her biri için tek uygulama olarak mevcutken, Microsoft çok geçmeden üçünü de herkese uyan tek bir uygulamada birleştirme kararı aldı. Artık Android için Microsoft Office tamamen yeni ve çok ihtiyaç duyulan bir iyileştirmeyle geliyor: karanlık mod!

Android için Microsoft Office

Duyuru, Microsoft tarafından bir blog gönderisinde yapıldı, ancak sızıntılar sayesinde özelliği zaten biliyorduk. Bilgisayardaki Microsoft Office, zaten bir süredir karanlık modu desteklemekte ve Word gibi programlarda sayfaların kendisi haricinde çoğu UI öğesini siyah olarak temalıdır. Öte yandan Android, Android 10’un bir yıldan daha uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana uygulamalar için karanlık modu neredeyse yerel bir şekilde destekledi. Yani bunun aslında tuhaf bir ihmal gibi göründüğünü ve bunun uzun süredir desteklenmesi gerektiğini düşünürsünüz. Ancak durum böyle değildi, ancak bunu dört gözle bekleyen kullanıcılar, özelliğin artık uygulamanın Android sürümünde yayınlandığını bilmekten memnuniyet duyacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Cities: Skylines 2 ilk oynanış fragmanını ve Ekim çıkış tarihini aldı

Microsoft, bunun uygulama için çok istenen bir özellik olduğunu söylüyor ve biz onlara inanıyoruz. Bu karanlık tema, etkinleştirilirse Android’in genel karanlık temasını takip eder ve etkinleştirilmezse, Giriş sekmesinde profilinize dokunarak, Ayarlar’ı seçerek ve ardından Işık’ı seçerek sistem genelindeki ayarı geçersiz kılabilir ve karanlık modu açıp kapatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz