Android için Clubhouse uygulamasının Mayıs ayında gelmesi bekleniyor

0
35

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Popüler sesli sohbet uygulaması Clubhouse yakında Android kullanıcılarına sunulacak. Uygulamanın geliştiricisi, Clubhouse Android uygulamasının arayüzünün ilk resimlerini paylaştı. Mart ayının başlarında, Clubhouse kurucu ortağı ve CEO’su Paul Davison, ses platformunun birkaç ay içinde Android kullanıcıları için geleceğini doğrulamıştı. Clubhouse uygulaması şimdilik yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Clubhouse Android uygulaması üzerinde çalışan Mopewa Ogundipe, uygulamanın arayüzünün ilk ekran görüntülerini Twitter üzerinden paylaştı. Bazı raporlar, uygulamanın Mayıs ayında Android kullanıcıları için başlatılabileceğini öne sürüyor. Mopewa, Şubat ayında Clubhouse tarafından işe alındı. Yeni işini duyurarak, “Bugün @ joinClubhouse’daki ilk günümdü. Beni tanıyorsanız, muhtemelen yalnızca iOS uygulamaları hakkında fikirlerim olduğunu biliyorsunuzdur, bu yüzden ekibe katılmaktan heyecan duyuyorum. Clubhouse Android’e getirin. ” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeni yıl ile beraber gelen indirim: Hyundai Tucson 2020 fiyatlarına harika indirimler!
Clubhouse
Clubhouse Android

Davidson belediye binasında Android’e ulaşmanın zor olduğunu ve bunun birkaç ay süreceğini açıklamıştı. Ayrıca, şirketin mevcut yalnızca davetliler özelliğini ortadan kaldırabileceğini de ima etmişti. Davidson, giderek daha fazla kullanıcının uygulamanın bir parçası olabilmesi için uygulamayı herkesin kullanımına sunma planlarını paylaşmıştı.

Clubhouse, yeni güncellemeyle birlikte gelişmiş bir etkinlik akışı da alabilir. Davidson, kullanıcıya daha fazla kontrol sağlayan araçlar eklemek istediğini söylemişti.

Clubhouse Veri Sızıntısı

Birkaç gün önce, Elon Musk’ın onu kullandığından beri popülaritesinde büyük bir artışa tanık olan Clubhouse, büyük bir veri ihlaline karışmıştı. Raporlara göre, herkesin bilgileri ücretsiz olarak alabileceği bir bilgisayar korsanı forumunda 1,3 milyondan fazla kullanıcının kişisel verileri. Çevrimiçi olarak sızdırılan veriler; kullanıcı adı, adı, fotoğraf URL’si, Twitter tanıtıcısı, Instagram tanıtıcısı, takipçi sayısı, kullanıcının takip ettiği kişi sayısı, hesap oluşturma tarihi ve rapora göre kullanıcı profili adından oluşuyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz