Zoom bu yaz sanal etkinlikler platformu başlatıyor

0

COVID-19 salgını sanal toplantıların ve etkinliklerin yükselişine neden oldu ve Zoom şüphesiz dikkatleri üzerine çekti. Görüntülü görüşme platformu artık sanal toplantıların ötesine geçiyor ve bu yaz bir sanal etkinlikler platformunu kullanıma sunuyor.

Zoom, Sanal Etkinliklere Resmi Girişini Yapıyor

Zoom Blog’daki bir gönderi, sanal etkinlikleri, sınıfları ve sunumları barındırmaya adanmış bir platform olan Zoom Events’i ortaya çıkardı.

Zoom, çevrimiçi etkinlikler için bir pazar yeri olarak işlev gören OnZoom adlı benzer bir platformu zaten tanıttı . Ancak Yakınlaştırma Olayları kullanıma sunulduğunda, OnZoom yalnızca “Yakınlaştırma Olayları’na katlanacak ve” aranabilen ve keşfedilebilen olayların bir dizini görevi görecek. ”

Zoom Events, kullanıcıların canlı etkinlikleri barındırmak için kendi “merkezlerini” oluşturmalarına olanak tanıyan tam özellikli bir platform olacak. Yine de etkinliklere ev sahipliği yapmak için ücretli bir Zoom aboneliğine sahip olmanız gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mozilla Firefox'ta Arama Önerileri Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Zoom Events, ana bilgisayarlar için büyük işletmeler ve şirketler için cazip olacak bir dizi özellikle birlikte gelir. Biletleri ve kayıtları yönetmenin yanı sıra istatistikleri takip etmenize izin verir.

sanal etkinlikler

Ayrıca, tek bir etkinlikte birden çok farklı oturuma ev sahipliği yapmanıza olanak tanır. Başka bir deyişle, ayrı odalara veya toplantılara ayrılan kapsamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapabileceksiniz. Zoom Events, katılımcıların etkinliğin başlamasını beklerken sohbet etmesine ve ağa bağlanmasına izin veren sanal bir lobi ile birlikte gelir.

Zoom’un amacı, kullanıcıların dizini aracılığıyla sanal olayları bulmasını kolaylaştırmaktır. Zoom Events başladığında, ne tür sanal olayların ortaya çıkmaya başladığını görmek ilginç olacak.

Sanal Etkinlikler Talepte Kalacak Mı?

Zoom, sanal olayların her zaman bir ortak nokta olacağını açıkça düşünüyor – ama gerçekten olacaklar mı? Sanal olaylar COVID-19 salgınından kaynaklandı, ancak bu onların sonsuza kadar bir zorunluluk olarak kalacağı anlamına gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Telefonlarda Klavye Sesini Kapatamıyorum

Kabul edelim: Yüz yüze konferansların, konserlerin veya derslerin yerini gerçekten alamaz. Yüz yüze etkinlikler yeniden başladığında, sanal etkinlik platformları alakalı kalmakta zorlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz