Zoom toplantılara daha fazla emoji ekliyor

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Zoom, videolu toplantı deneyiminizi daha da iyileştirmeyi ve kendinizi daha iyi iletişim kurmanıza ve ifade etmenize olanak tanıyan platformunda yeni özellikler ve geliştirmeler sunuyor.

Güncellemenin bir parçası olarak Zoom, Zoom Toplantıları ve Zoom Video Web Seminerleri için gelişmiş ekran açıklamaları, Zoom Chat için daha iyi yönetim yetenekleri ve daha fazlasını sunuyor.

İyileştirilmiş Ek Açıklamalar ve Çeşitli Yeni Emojiler

Zoom artık, vurgulanan açıklamaları manuel olarak silmenize gerek kalmadan paylaşılan ekranda metin veya nesneleri vurgulamanıza izin verecek. Birkaç saniye sonra vurgu kaybolacak şekilde metni veya nesneleri vurgulamak için Vanishing Pen kullanabilirsiniz. Bu, sanal bir toplantı veya arama sırasında izleyicilerinizin dikkatini geçici olarak bir metin parçasına veya nesneye yönlendirebilmenizi sağlar. Zoom’daki Vanishing Pen özelliği şu anda Windows, macOS ve Linux istemcilerinde mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Hesabınızı Silme/Devre Dışı Bırakma

İyileştirmelerinin yanı sıra Zoom, toplantılarda kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz için yeni emojiler ekliyor. Ek olarak, emojileriniz için cilt tonlarını da seçebilirsiniz. Yöneticilerin ve hesap sahiplerinin Zoom’da bir video görüşmesinde tam emoji setini etkinleştirmesi gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, görüşmede altı emoji ile sınırlandırılırsınız.

Zoom
Zoom

Zoom Phone Kullanıcıları İçin Yenilikler

Zoom Phone müşterileri için, Zoom, InformaCast kullanarak toplu bildirimler alma özelliğini ekledi, böylece acil durumlardan haberdar olabilirsiniz. Bu özellik, kuruluşların çalışanlarının güvenliği için hızlı bir şekilde acil durum bildirimleri göndermesine olanak tanır.

Zoom istemcisi güncellemesi, bazı kullanıcıların ses cihazlarını değiştirirken çökmeler bildirdiği bir sorunu da düzeltir. Birinin bir web seminerini bitirmesini engelleyen hata da düzeltildi.

Zoom, pandemi sırasında dünya çapında milyonlarca insan ve kuruluşun sanal toplantılar ve iletişim amacıyla kullanmasıyla popülerlik kazanmıştır. Başlangıçta Zoom’da ciddi güvenlik açıkları bulundu, ancak o zamandan beri şirket güvenlik korumalarını iyileştirmek için çalıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz