Yeni M2 MacBook Pro önümüzdeki ay gelebilir

0
M2 macbook pro
M2 macbook pro

Görünüşe göre Apple’ın bir sonraki bahar etkinliği beklenenden daha da heyecan verici olabilir. Söylentiler şimdiden 5G destekli yeni bir iPhone SE ve yeni bir iPad Air alacağımızı gösteriyor. Ancak Digitimes’tan gelen son bilgiler, Mart ayında M2 işlemcili 13 inçlik yeni bir MacBook Pro’yu da alabileceğimizi iddia ediyor.

Söylentiler, önümüzdeki ay Apple’ın yaklaşan bahar etkinliği sırasında 13 inçlik yeni bir MacBook Pro alabileceğimizi gösteriyor. DigiTimes, Apple’ın tedarik zinciri işbirlikçilerinin Ay Yeni Yılı boyunca yeni MacBook Pro’yu üretmek için çalışmaya devam ettiğini ve bunun “Mart başında” duyurulmasının beklendiğini bildirdi.

Kaynaklar, “Apple’ın Mart ayı başlarında en yeni M2 işlemciyi benimseyen yeni MacBook Pro, bütçe düzeyinde 5G iPhone SE ve iPad dahil olmak üzere bir dizi yeni cihazı piyasaya süreceği bildirildi. İşlemci dışında, yeni MacBook Pro’da kullanılan diğer çoğu bileşenin, M1 yongaları içeren mevcut modelle hemen hemen aynı özelliklere sahip olacağı bildiriliyor ve bu, MacBook Pro tedarik zinciri ortaklarının bir hafta süren Ay Yeni Yılı tatili boyunca üretimi sürdürmelerine öncülük ediyor. Mac serisine artan talep, kaynaklar devam etti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Yayınlandı

M2

Rapor, kendi başına 13 inç MacBook Pro’dan bahsetmiyor, ancak önceki söylentiler, daha güçlü bir M2 çipli yeni bir 13 inç Pro modeli alma olasılığından da bahsediyor. Bununla birlikte, kaputun altında aynı M2 işlemciye sahip yeni bir 13 inç MacBook Air almayı da bekliyoruz. Durum ne olursa olsun, M2 çipli bu yeni 13 inç MacBook Pro’nun 2022’de piyasaya çıkacağına dair bilgiler aldığımız için bu bilgiyi biraz dikkatli almayı unutmayın.

Söylentiler ayrıca bu yeni 13 inç MacBook Pro’nun Touch Bar’ı daha büyük fiziksel işlev tuşlarıyla değiştireceğini ve 14’e kıyasla fiyat etiketini düşük tutmaya yardımcı olacak bir ProMotion ekranına sahip olmayacağını iddia ediyor. M1 Pro ve M1 Max işlemcili 16 inç MacBook Pro modelleri.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz