iOS İçin En İyi Reklam Engelleme Uygulamaları

0
105

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Apple’ın iOS’u yıllar içinde pek çok güncelleme gerçekleştirdi ve bununla birlikte web sitelerine ve uygulamalara reklam yerleştirmenin yeni yolları geldi. Neyse ki bizim için Safari için tasarlanmış her türlü reklam engelleyici var. Ancak, her reklam engelleyici aynı değildir ve gerçekten en iyi seçeneğin peşinde olduğunuza eminiz. Bununla birlikte, iOS ve iPadOS için en iyi reklam engelleme uygulamalarına bakma zamanı geldi.

iPhone veya iPad’inizde Reklam Engelleyicileri Nasıl Açarsınız?

Reklam engelleyiciler indirildikten hemen sonra çalışmaya başlamaz. Bunları iOS ayarlarından açmalısınız. Bir reklam engelleyici seçip indirdikten sonra, iPhone veya iPad’inizde onu nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. Önce, cihazınızdaki Ayarlar uygulamasını ziyaret edin ve Safari’ye dokunun.
  2. Biraz aşağı kaydırın ve “İçerik Engelleyiciler” e dokunun.
  3. Şu anda, cihazınıza yüklediğiniz reklam engelleyicileri görmelisiniz. Tek tek reklam engelleyicileri etkinleştirmek için doğru yerleştirilmiş anahtarları kullanmaktan çekinmeyin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Başarılı Girişimcilerin En İyi Nitelikleri

Reklam engelleyicilerin ayrı uygulamalar olarak geldiğini de belirtmek isteriz. Ancak, bunları Ayarlar uygulaması aracılığıyla etkinleştirdiğinizde, Safari ile entegre olurlar. Yine de, reklam engelleyicinizin uygulamasını ziyaret etmeyi ve herhangi bir şeyde ince ayar yapıp yapamayacağınızı kontrol etmeyi unutmayın.

AdBlock Pro

AdBlock Pro, iOS ve iPadOS için Safari uyumlu reklam engelleyicileri yeni bir şey değildir ve türünün en eski uygulamalarından birine gitmek her zaman iyi bir fikirdir. Bu, iPhone’larda, iPad’lerde ve Mac’lerde çalışan ve inanılmaz bir dizi özellikle birlikte gelen son derece gelişmiş bir reklam engelleyicidir.

reklam engelleme
reklam engelleme

Wipr

Muhtemelen şimdiye kadar fark ettiğiniz gibi, reklam engelleyiciler bazı durumlarda karmaşık olabilir. Bu, farklı web içeriği engelleme türlerine dalmak isteyen güçlü kullanıcılar için harika. Bununla birlikte, Wipr gibi basit ve etkili bir şeye ihtiyacınız varsa, birçok seçeneğiniz de vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz