Yeni Atari VCS Konsolunun Lansman Tarihini Açıkladı

0

Artık Atari VCS’yi ne zaman satın alabileceğimizi, konsolu nereden satın alacağımızı ve ne kadara mal olacağını biliyoruz. Sonunda, Atari VCS konsolu piyasaya sürülmeye hazır. İşte lansman gününde neler bekleyeceğiniz.

Yeni Atari VCS Haziran 2021’de Başlayacak

Atari’nin yeni konsol bilgisayarı Atari VCS’yi sabırla bekleyen oyuncular, tarihin en popüler ev konsollarından bazılarının yaratıcısı yeni cihazın piyasaya sürüldüğünü ilan ettiğinden bugün sevinebilir.

15 Haziran 2021 itibariyle Atari’nin muhteşem VCS konsolunu satın alabileceksiniz. Resmi Atari VCS web sitesi, Best Buy, Micro Center ve GameStop aracılığıyla, temel Atari VCS Onyx sürümüne 299 $ fiyatla sunulacak.

Lansmanda Atari VCS İle Ne Alırsınız?

Hem fiyat hem de cihazla ne alacağınıza göre değişen çeşitli kombinasyonlar mevcuttur. Belirtildiği gibi, konsolun tamamen siyah Onyx versiyonu 299 dolara satılıyor. Konsol bağımsız bir birim olarak gelir, yani oyunlarınızı oynamak için en az bir denetleyici satın almanız gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Music tüm zamanların en iyi 10 albümü listesini açıkladı

Konsolu ayrıca 399 dolara mal olan paketler halinde de satın alabilirsiniz. Bu paketler, konsolun Onyx veya Black Walnut versiyonunu içerir ve her bir kontrol cihazından birer tane içerir.

Atari VCS

Atari VCS’ye Hazır Mısınız?

Hiç bu kadar hazır olmamıştık. Konsolun çıkmasını sabırla bekledikten sonra, Atari VCS’nin COVID krizinin beraberinde getirdiği fırtınayı atlattığını görmek cesaret verici. Şimdi tek yapmanız gereken, 15 Haziran yaklaşırken bir tanesine sahip olmak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz