LinkedIn Web İçin Karanlık Modu Test Ediyor

0

Son birkaç yılda çoğu uygulama bir karanlık mod teması yayınladı. Henüz yapmayan bir uygulama LinkedIn. Ancak şimdi, çevrimiçi bir araştırmacıdan gelen yeni bir rapor, LinkedIn’in şu anda web platformu için bir karanlık modu test ettiğini gösteriyor.

LinkedIn Web Karanlık Modunda Çalışıyor

Çevrimiçi bir araştırmacı ve yazar olan Jane Manchun Wong, LinkedIn’in web platformu için Karanlık Mod üzerinde çalıştığını tweetledi. LinkedIn web için karanlık mod üzerinde çalışıyorsa, platform temayı sunan en son sosyal platform olacaktır.

Wong’un tweetinden, LinkedIn’in test ettiği Karanlık Mod’a iyi bir bakış atıyoruz. Önceki beyaz arka planın yerini alarak arka planın tamamen siyah olduğunu görebiliriz. Gönderilerin gövdesi ve diğer özellikler, Facebook tarafından sunulan Karanlık Mod’a benzer şekilde biraz daha açık siyahtır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Telefonu Nasıl Sıfırlanır?
Karanlık Modu
LinkedIn Karanlık Modu

Birçok kullanıcı, siyah yerine tamamen siyah Karanlık Modlu uygulamaları tercih eder, bu nedenle bu hoş bir yeniden tasarımdır. Modern ekranların çoğu gerçek siyah gösterdiğinde, pil ömründen tasarruf sağlayan ve daha iyi görünen bu pikselleri kapatabilirler.

Güvenilirlik açısından, Wong çok güçlü bir geçmişe sahiptir. Wong, Twitter’ın yeniden başlatılan doğrulaması, diğer yeni Twitter özellikleri ve sayısız diğer tasarım değişikliği hakkında rapor verdi. Dahası, LinkedIn daha önce bir Karanlık Mod üzerinde çalıştığından bahsetmişti, bu yüzden bu kesin bir şey.

LinkedIn Sosyal Medya Karanlık Modlarını Tamamlayacak

LinkedIn nihayet web için yeni Dark Mode’u sunduğunda, Dark Mode sunmayan tek bir sosyal medya platformu olmayacak. En temel özellik olmasa da, birçok kullanıcı web’deki tutarlılıktan memnun olacaktır. Umarım, LinkedIn’in yeni Karanlık Modu için çok uzun süre beklememize gerek yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz