Yakında Edge Chromium’u Xbox’ınızda kullanabileceksiniz

0
15

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Xbox kullanıcıları her zaman konsollarında internete düzgün bir şekilde erişmekte zorlandılar. Neyse ki, Microsoft Edge Chromium tarayıcısını çeşitli Xbox modellerine getirdikçe bu durum değişecek.

Bu, konsolunuzdaki mevcut Edge özelliklerinin çoğunu kullanarak internette gezinmenize izin verecektir.

içindekiler

Xbox’ta Edge Chromium’a Kimler Erişebilir?

The Verge tarafından bildirildiği üzere, Alpha Skip-Ahead grubundaki kullanıcılar ilk olarak Edge Chromium’da ellerini deneyecekler. Başlangıçta, bu tarayıcıyı bir Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X’te kullanabileceksiniz.

Xbox’ta Edge Chromium ile Edindiğiniz Özellikler

Genel olarak, Edge Chromium, Xbox’ınızdaki web sitelerine ve çeşitli çevrimiçi hizmetlere erişmenizi çok kolaylaştıracaktır. Web tarama oturumlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmek için mevcut Edge özelliklerini almaya devam edeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Aurus, Bentley ve Rolls-Royce'e Rakip Olacak

Bu özellikler, uzantıları kullanma, sekmeleri dikey olarak yığınlama, Koleksiyonları kullanma ve Edge’de bilgisayarlar için alışkın olduğunuz diğer birçok özelliği içerir.

Xbox’ınızdaki Edge Chromium da Google Stadia’ya erişmenize izin verecek, ancak performansın nasıl olacağını henüz bilmiyoruz. Ayrıca Edge, birçok web tabanlı uygulamayı doğrudan konsolunuzda kullanabilmeniz için tarayıcıda çeşitli web uygulamalarının işlenme şeklini geliştirecek.

Edge Chromium
Microsoft Edge Chromium

Edge Chromium’da Şu Anda Bozuk Olan Özellikler

Xbox için Edge Chromium hala tam olarak desteklenen bir ürün değildir; bu, konsolunuzdaki tarayıcıyı kullanırken burada ve orada bir sorunla karşılaşmanız gerektiği anlamına gelir.

Yazma sırasında, tarayıcının klavyeler ve fareler için tam desteği yok. Şu anda yalnızca Xbox oyun kumandanızla kullanabilirsiniz ve bu şu anda hatasız değildir.

Edge Chromium Olmadan Xbox’ta İnternette Gezinme

Xbox test kullanıcıları grubunun bir parçası değilseniz, yine de Xbox’ınızda web’e farklı bir tarayıcı kullanarak göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Youtube Premium iptal etme ve Youtube Music iptal etme nasıl yapılır?

Konsolunuzdaki web sitelerine erişmek ve gezinmek için Xbox İnternet Tarayıcısını kullanabilirsiniz. Bu, Edge Chromium kadar süslü görünmese de, en azından konsolunuzdaki web sitelerine erişmek için bir şeyiniz var.

Edge Chromium Xbox İçin Geliyor

Microsoft, konsolunuzda web’de gezinmenize izin vermek için popüler Edge Chromium tarayıcısını Xbox’a getiriyor. Tarayıcı, göz atma oturumlarınızı sizin için daha uygun hale getirmek için bilinen tüm popüler özelliklerle birlikte gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz