Xiaomi Redmi Buds 4 Active Piyasaya Sürüldü: Teknik Özellikler

1
56
Xiaomi Redmi Buds 4 Active Piyasaya Sürüldü: Özellikler, Teknik Özellikler
Xiaomi Redmi Buds 4 Active Piyasaya Sürüldü: Özellikler, Teknik Özellikler

Xiaomi, Redmi Buds 4 Active TWS’yi küresel pazarlarda piyasaya sürdü. Seri, Ekim 2022’de küresel pazarlarda piyasaya sürülen Redmi Buds 4 ve Buds 4 Pro’yu da içeriyor. Buds 4 Active, 10 mm sürücüye sahip vanilya modellerinden daha iyi bir çıkış sunan 12 mm’lik bir sürücüye sahiptir. Xiaomi ayrıca cihazı geliştirilmiş su geçirmezlik, daha iyi bir tasarım, daha hızlı şarj ve Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteği ile donattı. Vanilya Buds 4 yalnızca IPX5 su direncini ve hibrit ANC’yi destekliyordu.

Xiaomi Redmi Buds 4 Active Piyasaya Sürüldü
Xiaomi Redmi Buds 4 Active Piyasaya Sürüldü

Redmi Buds 4 Active: Kullanılabilirlik ve Teknik Özellikler

Xiaomi, Buds 4 Active’in küresel pazarlar için fiyatını açıklamadı. Şirketin önümüzdeki haftalarda cihazın fiyatını ve bulunabilirliğini açıklaması bekleniyor. Xiaomi cihazı sadece siyah renk seçeneğiyle piyasaya sürdü.

Redmi Buds 4 Active, selefine kıyasla kalitede önemli bir gelişme sunan 12 mm’lik dinamik bir sürücüye sahip. TWS, Bluetooth 5.3 bağlantısını kullanıyor ve şirket, kullanıcılarına güçlü bir bas deneyimi sunduğunu iddia ediyor. Resmi listeleme, cihazın 10m’lik sertifikalı bir bağlantı aralığına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Xiaomi, listelemesinde cihazla birlikte SBC codec kullandığını açıkladı. Bununla birlikte Xiaomi, Buds 4 Active ile desteklediği ANC modlarının sayısını azalttı. Gürültü engelleme, normal ve şeffaf modlarla gelen Redmi Buds 4’ün aksine, Active yalnızca gürültü engelleme ve normal modları destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone ve iPad'de SharePlay Nasıl Kullanılır?

Buds 4 Active geliştirilmiş IPX4 su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Xiaomi, her bir tomurcuğun içine 34 mAh pil ve şarj kutusuna 440 mAh pil yerleştirmiştir. Buds 4 Active, şarj kutusuyla birlikte 28 saatlik bir pil yedeklemesi sunuyor. Xiaomi, bu tomurcukların her birinin 5 saatlik oynatma süresi sunduğunu iddia ediyor.

Cihaz şarj etmek için bir USB tip C portu kullanıyor ve şirket 10 dakikalık bir şarjın 2 saatlik bir pil yedeklemesi sunacağını iddia ediyor. Bu tomurcukların her biri 3,65 gram, şarj kutusu 34,7 gram ve toplam 42 gram ağırlığa sahip. Xiaomi, bağlantıyı kolaylaştırmak için Google Fast Pair desteğini dahil etti. Buds 4 Active ayrıca müzik kontrolü, çağrıları kabul etme veya reddetme ve daha fazlası dahil olmak üzere dokunmatik kontroller için destek sunuyor. Bu özelliklere tek dokunma, çift dokunma veya üç kez dokunma yoluyla erişilebilir. Cihaz ayrıca dokunarak erişilebilen düşük gecikme modunu da destekliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz