Xbox Game Pass Ultimate kullanıcıları artık Spotify Premium’u ücretsiz olarak verecek

0
44

Microsoft, ek ücret ödemeden dört aylık Spotify Premium paketi sunarak bir Xbox Game Pass Ultimate aboneliği satın almak isteyenler için anlaşmaya vardı.

Xbox Game Pass Ultimate + Ücretsiz Spotify

4 Mayıs 2021 Salı gününden itibaren, Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine kaydolan müşterilere otomatik olarak dört aylık Spotify Premium üyeliği yapacak. Yine de sadece bir uyarı var. Microsoft’un teklifi yeni Spotify Premium aboneleriyle sınırlıdır. Spotify Premium, çevrimdışı dinleme, geliştirilmiş ses kalitesi ve reklam içermeyen özellikleri içerir.

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate Ne Sunuyor?

Merak edenler için Xbox Game Pass Ultimate, hem Xbox Game Pass for PC hem de Xbox Live Gold ve daha fazlasını tek bir abonelik paketinde birleştiren Microsoft’un bir video oyunu abonelik hizmetidir. Xbox Game Pass Ultimate abonesi olmanın avantajlarından biri, ek ücret ödemeden Xbox Cloud Gaming’e sınırsız erişimdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yepyeni tasarımı ile yeni iMac modelleri tanıtıldı

Xbox Game Pass Ultimate cihazınız, xCloud aracılığıyla Windows 10 ve Android cihazlara ek olarak yeni Xbox Series X / S ve Xbox One konsollarıyla kullanılabilir. Abonelikle birlikte sunulan yüzden fazla başlığın dönüşümlü kataloğu, diğer yayıncıların oyunlarını ve EA Play gibi üçüncü taraf premium hizmetleri içerir.

Xbox Game Pass Ultimate’ın (ayda 9,99 ABD doları) yalnızca konsollara yönelik bir sürümü daha az özellikle birlikte gelir. Örneğin, Gold, EA Play, xCloud Gaming veya PC sürümünü içermez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz