WWDC 2021’de piyasaya sürülen yeni MacBook Pro modelleri

0

Seri sızıntı yapan Jon Prosser, yeni MacBook Pro modellerinin WWDC 2021’de piyasaya sürüleceği söylentisini doğruladı. Geçtiğimiz hafta içinde çok sayıda söylentiye ek olarak, Apple bu alışılmadık ürün sürümünün kendisini satmış olabilir.

Apple, WWDC 2021’de Yeni MacBook Pro Modellerini Piyasaya Sürebilir

Luke Miani daha önce, yeni MacBook Pro modellerinin bu yıl sonra piyasaya sürüleceğine dair bir söylenti tweetledi. Kendisi onaylamayan Miani, bunun bir sızıntıdan ziyade bir söylenti olduğunu vurguladı. Bu söylentiyi doğrulayan Jon Prosser ile şimdi değişmiş gibi görünüyor.

Sürekli bilgi sızdıran Jon Prosser, bir tweet ile söylentiyi doğrulayarak, MacBook Pro modellerinin geleceğini ve WWDC’de “onaylayabileceğini” söyledi. Prosser tweet’inde “onayla” kelimesini kullanırken, bilgilerin spekülatif olduğunu hatırlamakta fayda var. Her zaman olduğu gibi, Apple söylentilerin hiçbirini ne onayladı ne de yalanladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Play Bedava Hediye Kodu

MacBook Pro

24 Mayıs’ın başlarında Apple, WWDC’nin ayrıntılarını onaylayan bir e-posta gönderdi. Muhabir Jane Manchun Wong, ana görüntüde yeni MacBook Pro modelleri için gizli bir ipucu gibi görünen şeyi gördü. Sarışın Memoji’nin gözlüklerinin yansımasına yakından bakarsanız, emojiler için unicode’a benzeyen neye benzediğini görebiliriz.

MacBook emojisi, Apple’ın yeni MacBook Pro modellerini WWDC’de yayınlayacağına dair akıllıca gizli bir ipucu olabilir veya insanlar Apple’ın grafiklerinden birinden çok fazla yorum yapıyor olabilir.

Apple’dan Sıradışı Bir MacBook Lansmanı Görebilir Miyiz?

WWDC’de yeni bir ürünün piyasaya sürülmesi Apple için kesinlikle alışılmadık bir durum olacaktır. WWDC bir geliştirici konferansı olduğundan, etkinlik genellikle yazılım sürümleri için ayrılmıştır. Belki de Apple, son zamanlarda Mac’i ne kadar ciddiye aldığını düşünürsek, yeni MacBook Pro modelleriyle bizi şaşırtacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz