Windows 11 Görüntüleri Sızdırıldı

0
windows-11-görselleri-sizdirildi
windows-11-gorüntüleri-sizdirildi

Önümüzdeki 1 hafta içerisinde tanışacağımız Windows 11 işletim sisteminin geliştirmiş olduğu ISO dosyası internet ortamında paylaşıldı. Paylaşılan dosya içerisinde yeni işletim sistemleri ile alakalı ekran görüntüleri gelirken, birçok kullanıcının kafasında da soru işaretleri oluşmaya başladı.

Microsoft, yaklaşık 2 hafta önce beklenen açıklamayı yaparak nitelendirmiş olduğu Windows işletim sistemini tanıtacağı tarihi açıkladı. Bu tarih itibariyle 24 Haziran olarak belirlenen Windows, yeni sistemine dairde yavaş yavaş detaylarını ortaya çıkarmaya başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Windows 11’e ait olduğu iddia edilen duvar kağıtları kullanıcılar ile paylaşılmıştı. Paylaşılmış olan video içerisinde ise Windows 11 olarak tahmin edilen ISO dosyalar mevcut olduğu açıklandı. Bu durumda da biz teknoloji severleri en temiz ekran görüntüleri ile alınması sağlanmış oldu.

windows-11-gorüntüleri-sizdirildi
windows-11-gorüntüleri-sizdirildi

Güncellemeler ile Beklentiler Artacak

Birçok kullanıcı tarafından kullanılarak bilgisayarlarımızın içerisinde rahat bir şekilde hayatımızı devam ettirmemizi sağlayan Windows önümüzdeki günlerde çıkacağı yeni sürümü ile birlikte belli aralıkla güncelleme alarak yeni eklentiler sağlamış olacak. Genel anlamda bahsedilecek olursak işletim sistemi, çok daha derli toplu ve minimal bir tasarım öbekleri ile ev sahipliği yapmış olacak. Windows tarafında yer alan simgeler sol tarafa ya da ortaya hizalanarak daha kullanılması bir şey ortaya çıkaracaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Emoji Anlamları - Whatsapp Emoji Anlamları

Aynı zaman da Windows tarafında kullanılan sistem simgelerinin de önemli ölçüde değiştiğini bu yüzden Microsoft’un yine burada da kendine özgü bir şeyler çıkardığını görebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz