Microsoft Defender Güncellendi

0
microsoft-defender-güvenlik-duvari
microsoft-defender-güvenlik-duvari

Dünya üzerinden her bilgisayar kullanıcısının kullandığı Microsoft, yapmış olduğu yeni güncellemeler ile birlikte hem iOS hem de Android Sürümü konusunda güncelleme geldiğini açıkladı. Yapılan güncellemeler sonrası bir çok kullanıcı yeni gelen yenilikleri de test etmek için heyecanlandığını belirtti.

İş dünyasının profesyoneller için hazırlamış olduğu bulut tabanlı uç noktalı güvenlik çözümleri olarak bilinen “ Microsoft Defender for Endpoint” iOS ve Android tarafındaki sürümleri güncellenerek kullanıcıların daha gelişmiş özelliklerine sahip olması ve bu özel sürümlere daha çok işlevsel hale getirmesi amaçlandı.

Yeni gelen güncellemeler ile birlikte daha çok güvenlik duvarının korunmasına yönelik ve detaylı tarama, uygulama ve mesajlaşma platformlarından gelen süreçlerden ibaret bilinmektedir. Ayrıca Android ekosistemindeki kullanıcılar, bu yazılımlar ile istenmeyen uygulamaları da tarayabildiği söylenmektedir. Uygulamalar ile taranabilen güvenlik duvarı içeriisnde hassas verilere erişilmesi de engellenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S22'de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
microsoft-defender-uygulamam
microsoft-defender-uygulamam

Güncellenen Özellikler

Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre Microsoft Defender for Edpont, birçok kişiye karanlık desteği de sunacağı açıklandı. Kullanıcılar için kaydettikleri tüm cihazlarda bulut üzerinden koruma sağlayabilecekleri gibi her cihaza da erişim desteği verileceği açıklandı. Android kullanıcıları, bu iki özelliğe ek olarak Microsoft Tunnel VPN servisinin özelliklerini kullanmaya başlayacağı açıklandı. iOS tarafında ki kullanıcılara ise jailbreakli olup olmadığını saniyeler içerisinde öğrenme şansı yakalayacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz