Windows 10 harika yeni animasyonlar alacak

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Windows 10’un kullandığı animasyonlardan biraz sıkıldıysanız, yakında yapılacak bir yenilemeye hazır olun. Yeni bir animasyon grubu, Windows 10 önizleme yapılarına geldi ve PC’nize de ulaşmaları sadece bir zaman meselesi.

Microsoft’un Windows 10 İçin Yeni Animasyonları

Windows Son, Windows 10 21H2 önizleme yapısındaki yeni animasyonları gördü. Bu yapı, işletim sistemine yepyeni bir “yakınlaştırma” animasyonu getiriyor. Şu anda, Windows 10’da zaten bir yakınlaştırma animasyonu var. Her yeni pencere açtığınızda, sadece görünmez. Pencereyi görüntülemeyi kolaylaştıran hafif bir yakınlaştırma animasyonu var. Çok ince ve Windows 10’u uzun süre kullandıysanız gözden kaçırmak kolaydır, ancak oradadır.

Şimdi, Microsoft görünüşe göre bu etkiyi çok daha dramatik hale getiriyor. Hafif bir solma olmak yerine, pencere çok dikkat çekici bir şekilde görünür. Yalnızca bu değil, geri bildirim merkezinde Microsoft bunun yalnızca başlangıç ​​olduğunu doğruladı. Redmond teknoloji devi, gelecekte daha da fazla animasyon düzenlemesi vaat ediyor ve geri bildirim merkezindeki insanlardan sahip olabilecekleri yorumları bilmelerini istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PlayStation Hata Kodu E-8210604A Nasıl Onarılır?
animasyonlar
Windows 10 animasyonlar

Ufukta Tepeye Giden Bir Güneş

Windows 10 haberlerinizi takip ediyorsanız, işletim sisteminin büyük bir yenilenme sürecinden geçen belirli alanlarını detaylandıran birçok parça görmüşsünüzdür. Tüm bu güncellemeler “Sun Valley” adı verilen tek bir çatı altında gelir.

Elbette, bu animasyonlar aynı güncellemenin bir parçası. Bu, büyük makyajın bir parçası olarak kullanıcı arayüzü yenilemesine, yeni yuvarlak pencere stiline ve yepyeni bir güç seçeneğine katılacakları anlamına geliyor.

Bu nedenle, Insider yapısının bir parçası değilseniz, bu yeni animasyonları daha büyük bir Windows 10 iyileştirme ve ince ayar paketinin parçası olarak göreceksiniz. Sun Valley’in ne zaman piyasaya sürüleceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz