Clubhouse’un değeri 4 milyar doları geçti!

0

Her gelişmekte olan şirket gibi Clubhouse da son zamanlarda aldığı büyük yatırımlar ile bir hayli büyüdü. Hatta bu büyüme öyle boyutlara ulaştı ki şirketin değeri, 4 milyar doları geride bıraktı. Elbette ki böyle bir yatırım sayesinde Clubhouse, verdiği hizmetleri daha da büyütebilecek ve daha fazla yayılma imkanına sahip olacak.

Zaten şirketin yapmış olduğu açıklama da büyümeye oynayacakları yönünde: “Platformun altyapısını güçlendirmek ve daha fazla kullanıcıyı karşılayabilmek için yeni yatırımcılar kabul ettik.”

Clubhouse Nedir?

Clubhouse Nedir ve Nasıl Üye Olunur

2020’de Alpha Exploration Co. tarafından geliştirilmiş bir yazılım olacaktır. Aslında canlı sohbet odalarının mevcut olduğunu söylemek gerekiyor. Bildiğiniz üzere Podcast’ler artık günlük hayatımızda oldukça fazla mevcut ve bu platformu tamamen “canlı” bir Podcast platformu olarak değerlendirebilirsiniz. Aslında oldukça yeni bir platform olduğuna bakmayın, şimdiden fazlasıyla rağbet gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Alaattin Çakıcı'ya Twitter müdahalesi!

İçeride farklı konularda sohbet odaları bulunuyor. Bu odalarda farklı farklı konular konuşuluyor. Sizler de dinleyici olarak girebiliyorsunuz ve o sohbetlere de katılım sağlayabiliyorsunuz. Sadece ses var görüntü de yok fotoğraf paylaşmak da yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz