Whatsapp Yeni Özellikleri Sunmaya Devam Ediyor

0
7
WhatsApp-Yeni-Ozellikleri-Sunmaya-Devam-Ediyor
WhatsApp-Yeni-Ozellikleri-Sunmaya-Devam-Ediyor

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, WhatsApp yeni özellikleri sunmaya devam ediyor ve özellikle de kullanıcıları hayrete düşürüyor. Dünyanın şu sıralar en popüler olan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni olan birçok özelliğini ortaya koyuyor.

Özellikle de son zamanlarda karşımıza çıkan gizlilik politikasının üzerine de yeni özelliklerin ortaya çıkması, kullanıcıyı meraklandırıyor.

WhatsApp son zamanların en çok ilgi çeken anlık mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Gerek en çok indirilen olması gerek ise de herkese hitap etmesi nedeniyle, herkes oldukça fazla tercih etmektedir.

Eğer sizler de bu uygulamayı henüz kullanmıyorsanız ya da yeni özelliklerini bilmiyorsanız, yazımızın devamında bu bilgilere erişebileceksiniz.

WhatsApp-Yeni-Ozellikleri-Sunmaya-Devam-Ediyor
WhatsApp-Yeni-Ozellikleri-Sunmaya-Devam-Ediyor

WhatsApp’ın Yeni Özellikleri

2021 senesi ile hayatımız kimi zaman oldukça durağan ilerlerken kimi zamanlarda ise farklılıkları ortaya koymaya devam etti. Farklılıklar ise tamamen bir uygulama üzerinden ortaya çıktı. Bu uygulamaya yeni sene ile birlikte gelen özelliklerden şu şekilde bahsedeceğiz:

  • Çoklu cihaz desteği: Her ne kadar ilginç bir özellik gibi görünüyor olsa bile, böyle bir yeniliğin geleceğini belirtmişler. Bu ne diyecek olursanız, kullanıcılar hesaplarını birbirlerine bağlayacaklar ve sonrasında da bu tek hesap biçiminde gözükecektir.
  • Sigorta: Her ülke için geçerli olacak mıdır burası pek de bilinmez. Fakat şu anda Hindistan üzerindeki kullanıcıların, uygulama üzerinden gerek sağlık gerek ise de evlilik sigortası alabileceklerini duyurmuştur.
  • Tatil modu: “Arşivleri yoksay” modu daha öncesinde de gündeme gelmiş olan ama bir süre önce gelmiş olan ama sonrasında durdurulmuş olan bir özellikti. Şimdilerde ise bu özellik tekrar ortaya çıkmış durumdadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2023 Yılında Turistler Uzayı Seyahat Edecek

 

Videoları sessize alma: Kullanıcılara sunulan videoaları sessize alma özelliğinin de yakın zamanda geliştirilip ortaya çıkacağı belirtilmiştir.

  • Kaçırılan grup aramalarına dahil olma: Öncesinde bir kişi grup konuşmalarından çıktıktan sonra, tekrar aranması gerekiyordu. Artık devam eden grup konuşmalarında tekrar arama sorunu ortaya çıkmayacaktır.
  • WhatsApp Web üzerinden arama yapma: Masaüstünde kullanılan WhatsApp’dan artık arama yapabilme özelliği oluşabilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz