Whatsapp Uygulamasına Yeni Özellik Geliyor!

0
19
whatsapp-web-yeni-ozellik
Whatsapp Uygulamasına Yeni Özellik

Merhaba Teknoloji Haberler – Teknoloji Rehberi ailesi, yeni gelen habere göre Whatsapp uygulamasına yeni özellik geliyor! Bu sayede uygulama çok daha pratik bir şekilde kullanılabilecek. Detaylar yazımızda.

Birçok insanın mesajlaşmak için kullandığı en popüler uygulama olan Whatsapp için çalışmalar devam ediyor ve uygulama sık sık güncelleniyor. Her geçen gün teknolojinin ilerlemesiyle Whatsapp üzerinde çeşitli özellikler ortaya çıkıyor. Bu özelliklerle hem kullanım kolaylaşıyor hem de güvenlik arttırılmaya çalışılıyor.

Whatsapp’ı sadece telefon üzerinden kullanabildiğiniz gibi bilgisayardan da kullanabilirsiniz. Whatsapp web özelliği sayesinde bilgisayar üzerinden istediğiniz kişiyle hızlı bir şekilde mesajlaşabilir, dosyalar gönderebilirsiniz.

whatsapp-web
Whatsapp Web’e Giriş

Whatsapp Web’e Dokunarak Giriş

Yeni açıklayacağımız özellikte Whatsapp web ile alakalı. Yeni özellik uygulamaya entegre edilmeye çalışılıyor. Whatsapp web’i kullanabilmeniz için QR kodu telefonunuzla okutmanız gerekiyordu. Ancak artık yeni bir özellikle QR koda ihtiyaç olmayacak. Parmak iziyle açılabilmesi için yeni hazırlıklar yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Piyasayı sallayacaklar! Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit fiyatı açıklandı

Önceden QR kod ile girebildiğiniz Whatsapp web’e, artık dokunarak girebileceksiniz. Yeni özellik Whatsapp’ın Beta sürümünde deneniyor. Bu yöntemle bir yabancının telefonunuza girmesini engelleyebileceksiniz. Bu sayede kimse siz olmadan hesabınıza giriş yapamayacak. Yeni özellikle beraber güvenlik oranı da artmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz