Ucuz fiyatlı PlayStation 5 gelebilir mi?

0
14
playstation 5

Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Ucuz fiyatlı PlayStation 5 gelebilir mi? konusundan bahsedeceğiz.

Herkesin beklediği PlayStation 5 oyuncu konsolu, diskli ve disksiz olacak şekilde iki farklı seçenekle gelmişti. Disksiz olanıyla kullanıcılar sadece dijital mağazalardan oyun satın alıp oynayabilirken, diskli versiyonunda ise hem dijital olarak hem de CD Disk oyunları kullanabiliyoruz.

PlayStation’un rakibi olan Xbox ise daha uygun fiyatlı olan Xbox Series S isimli modelini duyurmuştu. Bunun üzerine de PlayStation 5 için ucuz bir model çıkacağı konuşuluyor. Çünkü rakibi Xbox oldukça uygun bir model çıkarmışken, PlayStation 5 daha pahalı olduğu için daha az tercih edilebilir. Ondan dolayı PlayStation 5 tarafında daha uygun bir model bekleniyor.

Xbox Series X ve Series S fiyatları uçtu gitti

Xbox Series X ve Series S Türkiye fiyatları kaldırıldı!
xbox

Xbox resmi Türkiye sitesinde Xbox Series X için 7 bin 499 TL gibi bir fiyat görünüyordu. Xbox Series S için ise 4 bin 599 TL olarak belirlenmişti. Bu fiyatlar ülkemiz için bir hayli fazla olsa da konsollar bu fiyatlardan satılmaya başlanacaktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Spotify podcast aboneliklerini tanıttı

PlayStation 5 fiyatı ne kadar?

PlayStation 5 oyun fiyatları belli oldu
playstation 5

Önemli sızıntılarıyla ünlü bir Twitter kullanıcısı, Playstation 5’in yaz aylarında birkaç tane ülkede satılacağını ve 20 Kasım ile birlikte, 499 euro değerinde bir fiyat etiketiyle Avrupa ve Kuzey Amerika pazarında satılmaya başlanacağını söylüyor. Ayrıca kullanıcı, Digital Edition modelinin ise 399 euro olacağını söylüyor.

Atılan tweetlerde PS5’in kontrolcüsü olan DualSense’nin 59,99 euro fiyat etiketiyle satılacağı da belirtiliyor. Ayrıca Pulse 3D kablosuz kulaklığında 179 euro olacağı söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz