WhatsApp artık yeni sohbetleri varsayılan olarak Kaybolan Mesaj olarak ayarlamanıza izin veriyor

0
whatsapp sohbetler kaybolan mesaj
whatsapp sohbet kaybolan mesaj

WhatsApp, kaybolan mesaj uygulamasında nasıl çalıştığına yeni işlevler ekledi. Şirket, kaybolan mesajlarını ilk kez geçen yıl yayınladı ve şimdi şirket, kullanıcıların yeni sohbetleri varsayılan olarak otomatik olarak silmelerine olanak tanıyan uygulamaya yeni bir güncelleme sunuyor.

Daha önce, kullanıcıların mesajları yedi gün sonra ‘kaybolmasına’ izin veren işlevsellik mevcuttu. Ancak bu ayarların belirli sohbetlerde manuel olarak etkinleştirilmesi gerekiyordu. Artık WhatsApp, kullanıcıların tüm sohbetleri otomatik olarak varsayılan olarak kaybolacak şekilde ayarlamasına izin veriyor. Şirket ayrıca bir sohbet silinmeden önce daha fazla zaman seçeneği ekledi: 24 saat veya 90 gün.

kaybolan mesaj

Şirket, blog gönderisinde şunları not ediyor; Bugün, varsayılan olarak kaybolan mesajlar ve birden çok süre ile kullanıcılarımıza mesajlarını ve ne kadar süre bağlı kalacaklarını kontrol etmek için daha fazla seçenek sunmaktan heyecan duyuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Peugeot E-208 Fiyat Listesi ve Dikkat Çeken Özellikleri

WhatsApp kullanıcıları artık tüm yeni sohbetler için varsayılan olarak kaybolan mesajları açma seçeneğine sahip olacak. Etkinleştirildiğinde, sizin veya başka bir kişinin başlattığı tüm yeni bire bir sohbetler, seçtiğiniz süre boyunca kaybolacak şekilde ayarlanacak ve bir grup sohbeti oluştururken, oluşturduğunuz gruplar için etkinleştirmenizi sağlayan yeni bir seçenek ekledik. Bu yeni özellik isteğe bağlıdır ve mevcut sohbetlerinizin hiçbirini değiştirmez veya silmez.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10114134069717781&set=a.612287952871&type=3

WhatsApp’ta kaybolan otomatik mesajları açmak istiyorsanız, WhatsApp’ınızı güncelleyin. Ardından, uygulama → Hesap → Gizlilik ayarlarına gidin ve ardından Varsayılan mesaj zamanlayıcı’yı seçin. Yeni sohbetler için mesajları otomatik olarak silmeyi seçtiğinizde, WhatsApp alıcıya (ileride ilk kez yeni bir sohbet başlattığınızda) mesajın seçtiğiniz süre sonunda silineceğini bildirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz