Wear OS 3 Saatlerinde Spotify Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

0
wear os 3 spotfy çevrimdışı kullanma
wear os 3

Wear OS 3 zaten erişiminiz olup olmadığı, tamamen bir Samsung Galaxy Watch 4 satın alma arzunuza bağlıdır. Başka yerlerde neler olduğu ve yapabilecekleriniz burada. Akıllı saat alanında Apple ve Samsung, sırasıyla watchOS ve Tizen’de çalışan imzalı giyilebilir cihazlarıyla uzun süredir en üst sıralarda yer almak için mücadele ediyor. Bununla birlikte 2021, Samsung’un Google’ın uzun süredir devam eden ancak çoğu zaman eksik olan avuçiçi işletim sistemini yeniden çalışmak ve bu süreçte kendi işletim sistemini benimsemek için Google ile birlikte çalışmasıyla kayda değer bir değişikliği işaret ediyor. Giyilebilir ortamın muhtemel geleceğinde böylesine önemli bir değişiklikle, Google’ın Wear OS’nin en son sürümü bu özelliği masaya getiriyor ve hangi cihazları etkileyebileceğini masaya yatırıyor.

Wear OS 3 Saatlerinde Spotify Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

Müziğinizi Wear OS 3 akıllı saatinize indirmeye başlamadan önce, bunu yapmak için bir Spotify premium abonesi olmanız gerekir. Ücretsiz üyeliğiniz olsa bile saatinizde indirme seçeneğini göreceksiniz, ancak ne yazık ki düğme hiçbir şey yapmıyor. Şimdi, bunu aradan çıkardığına göre, başlayalım.

  1. Saatiniz telefonunuzla eşlendiğinde saatinizde Spotify uygulamasını açın.
  2. Saat yüzünüzde sola kaydırın.
  3. İndirmek istediğiniz bir çalma listesine veya podcast’e dokunun.
  4. Görüntülemek için İndir’i seçin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elon Musk’ın Başlattığı Uzaya Gitme Planı İptal Oldu

Seçtiğiniz çalma listesi veya podcast, telefonunuza bağlı olduğu ve veri bağlantısı olduğu sürece saatinize indirilmeye başlayacaktır. Şu anda Wear OS 3 saatinizde yerleşik bir hoparlör olsa bile, indirilen sesi duyamazsınız. Bunu yapmak için, harika bir kablosuz gürültü önleyici kulaklık çifti gibi Bluetooth’a bağlanmanız gerekir.

Wear OS 3

Wear OS 3 Saatinizden Çevrimdışı Spotify Sesi Nasıl Bulunur ve Kaldırılır?

Yerinizin bittiğini veya saatinizde çevrimdışı dinlemek için kaydettiğiniz bir şeye artık ihtiyacınız olmadığını fark ederseniz, büyük olasılıkla indirmeyi silmek isteyeceksiniz. İşte nasıl.

  1. Akıllı saatinizde Spotify’ı açın.
  2. Saat yüzünde sola kaydırın.
  3. Ekranın üst kısmındaki İndirilenler’e dokunun.

İndirilen ses listenizi burada göreceksiniz. Şimdi sesi kaldırmak için, sadece birkaç dokunuş daha var.

  1. Kaldırmak istediğiniz sesi seçin.
  2. Saatten kaldır’a dokunun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz