Volkswagen Yeni Serilerinde Güncelleme Açıkladı

0
25
volkswagen-suv-otomobillerinde-güncelleme-yaptı

Volkswagen ID. 4 modeli satışa çıkmadan önce birçok insana daha fazla hitap etmeyi amaçlıyor. Bu yapıda birçok insanın gelişimlerini takip eden bir araç olduğundan birçok insanı meraklandırıyor.

Volkswagen ID. 4 serisi yeni City ve Style isimli iki farklı varyanta kavuşarak birçok otomobil severi de peşlerine takıyor diyebiliriz.

volkswagen-güncelleme-acikladi

Elektrikli SUV modeli ID.4 modelinin yanı sıra iki yeni versiyona da kavuşmaktadır. Bu versiyonların ismi City ve Style olarak bilinmek ile birlikte aracın kendi donanımsal özellikleri olarak yedi farklı versiyona sahip olacağı açıklandı. Araç içerisinde açıklanan versiyonlara bakıldığında GTX serisi de bunların arasında yer alıyor.

Versiyonlar Arasında Farklılıklar Var

Volkswagen tarafının Pure ve Pure performance olarak isimlendirdiği güç aktarımlarına sahip olan her aracın içerisinde pil tarafında bizleri 52 kWh kapasiteli pil beklediği bilinmektedir. Bununla birlikte araç içerisinde olan yeni versiyonların Life, Family ve Max modellerinde 77 kWh değerinde aracın pil kapasitesinden daha ufak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 X7 BMW Makyajlı Hali Tanıtıldı

Pure ile model 146 beygir gücüne sahip olan araç için normal sürümünde ise model 168 beygir güç üreten bir elektrik motoruna sahip olacağı açıklandı.

Giriş seviyesinde olacak olan City modelini 168 beygirlik olarak almak isteyenlerin 36.030 sterlin gibi bir ücreti de gözden kaçırılmış oldu. Style modelinde ise daha güçlü motor ile birlikte fiyat olarak da bir tık daha hızlı olacağı kesinleşti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz