Twitter Blue Türkiye Fiyatı Açıklandı

0

Twitter üzerinde kullanıcılara yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Twitter’ın App Store sayfasının güncellenmesiyle birlikte yeni özelliğin Türkiye’deki kullanıcılara sunulması ve fiyatının belli olduğu ortaya çıktı.

Twitter sistemi içerisinde ücretli abonelik sistemine geçiren şirketler Twitter bünyesine katılıyor. Bir nevi twitch üzerinde olan abonelik sisteminin aynısı olacak sosyal medya platformunda isteyen kullanıcı isteyen kişiye para yatırabilecek.

Twitter Blue özelliğiyle birlikte servis isimli yeni bilgiler gelmeye başladı. Söz konusu abonelik sisteminin fiyatı birçok ülkede farklılık göstereceği belirtildi. Türkiye’de farklılığı yaşayacak ülkelerden biri olsa da fiyat bazında kurunda etkili olacağı açıklandı.

twitter-blue-aciklandi
twitter-blue-aciklandi

Twitter Türkiye’yi de Açıkladı

Twitter Blue’yu kullanan kulalnıcıların farklı ekstra özellikleri de olacağı açıklandı. Özellikle de “geri al” özelliğiyle birlikte Blue aboneleri, bir tweet gönderdikten sonra belli süreler içerisinde paylaşımlarını geri alacak ve ya düzenleyebileceği açıklandı. Bu özellik birçok kullanıcıyı heyecanlandırırken, bunu yapmak isteyen Twitter kullanıcıların ise belli bir maliyeti ödemeleri gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Amazfit Stratos 3 Tanıtıldı

Bu kullanıcıların “okuma modu” olarak adlandıralacak bir flood özelliği de sunulacağı açıklandı.

Kullanıma sunulan Twitter Blue özelliğinin Türkiye fiyatı 30.99 TL olacağı açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz