Twitter’a Kullanıcıları Sevindirecek Yeni Özellik Geldi

0
21
twittera-kullancılarını-sevindirecek-yeni-özellik-geldi

Twitter tarafından açıklanan yeni özellik birçok üreticiyi sevindireceğine benziyor. Özellikle infulucar olarak kendini tanıtan kişilerin Twitter üzerinden para kazanma yollarında biraz artış olacağı için, mutlu olacakları bir uygulama ile karşı karşıya diyebiliriz.

Twitter, geliştirdiği algoritma sayesinde Tip Jar adını verdiği bir özelliği kullanıcılarına tanıttı. Bu özellik sayesinde istediğiniz Twitter kullanıcısına para aktarımı yapabileceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde yazılım süreçlerinde yaşanan sızıntılar ile birlikte bu özelliğin beta sürümü bazı teknoloji sitelerinde kullanıcılar ile paylaşılmıştı. Fakat bu kadar net ve kesin bir haber geçtiğimiz saatlerde Twitter ürün yöneticisi tarafından duyuruldu.

Esther Crawford tarafından açıklanan Tip Jar’ın detayları çok kişiyi mutlu edecek.

twittera-kullancılarını-sevindirecek-yeni-özellik-geldi
twittera-kullancılarını-sevindirecek-yeni-özellik-geldi

Türkiye’de Özellik Aktif Edilmedi

Sosyal Ağ üzerinden bahşiş özelliği sayesinde pek çok içerik üreticisine kolay yoldan para aktarımı yapılabilecek. Bu özellik şuan Türkiye genelinde kullanılmazken Avrupa ve Amerika da yapılacak denenme ve işleyiş sonrası gelecek güncellemeler ile Türkiye’de de olması bekleniyor. Dünya genelinde bilinen bahşiş uygulamalarıyla entegre edilen Tip Jar özelliği sayesinde bu durumu Twitter üzerinden para dağıtarak halledebilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Torrent nasıl indirilir ve torrent nasıl kullanılır? - 2021

Twitter’ın kidemli ürün yöneticisi Crawford; “ Profil sayfasında takip et düğmesinin yanında bir bahşiş kutusu simgesi görürseniz, bir hesabın Bahşiş Kutusu’nun etkin olduğunu anlayabilirsiniz.” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz