Twitter, yeni abonelik hizmeti olan Twitter Blue üzerinde çalışıyor

0

Twitter, Twitter Blue adlı yeni abonelik planını başlatmaya hazırlanıyor. Planları ve olası yeni eklemeleri bir süredir sattıktan sonra, mikro blog platformunun yeni abonelik hizmetini ilk olarak Amerikalı kullanıcılara ayda 2,99 dolardan açacağı bildirildi.

Premium Abonelik Hizmeti Twitter Blue

Tweet geri alma işlevi, Twitter’ın sosyal medya ağının pek çok kullanıcısının uzun süredir istediği bir şeydir ve raporlara göre buna erişmenin maliyeti olacaktır. Bu işlev ve daha fazlası, kullanıcılara ücretsiz sürümün sunmadığı ek özellikler sağlayan premium abonelik hizmeti Twitter Blue aracılığıyla mikro blog platformuna gelebilir.

Twitter Blue, kullanıcıların bir tweet’i silmelerine ve oluşturulduktan sonraki 5 ila 30 saniye içinde silmelerine olanak tanıyan, merakla beklenen geri alma tweet işlevine sahip olacak. Kullanıcılar, orijinal tweet’leri, yanıtları, tweet fırtınalarını ve alıntı tweetlerini içeren seçeneklerle Tweeti Geri Al özelliğinin nereye uygulanacağını da seçebilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Intel, ultrabook'lar ve katlanabilir bilgisayarlar için 12. Nesil Alder Lake yonga setlerini detaylandırıyor

Twitter Blue

Twitter Blue aboneleri, kullanıcıların tweet’leri daha sonraki bir tarihte bulunması daha kolay olan bir koleksiyon halinde kaydetmelerine ve düzenlemelerine olanak tanıyan yeni koleksiyonlar özelliğini de kullanabilecekler.

Mayıs ayının başında Twitter, bir blog yazısı aracılığıyla reklam engelleyici Scroll’u satın aldıklarını duyurdu. Twitter’ın ürün başkan yardımcısı, Scroll’u “şu anda araştırmakta olduğumuz yeni bir abonelik teklifi” nin bir parçası olarak dahil etmeyi planladıklarını ekledi

Twitter CEO’su Jack Dorsey, geçtiğimiz Temmuz ayında Twitter’ın müşterilerinden “Twitter’ın özellikleri için ödeme yapmalarını” istediğinde “gerçekten yüksek bir çıta” belirleyeceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz