Twitter artık Android ve iOS’ta 4K fotoğraflar göndermenize izin veriyor

0
55

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Artık fotoğrafları Twitter uygulamasında 4K olarak yayınlayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Twitter’da Kristal Netliğinde Görüntülere Hazırlanın

Mart 2021’de  Twitter, Android ve iOS’ta 4K fotoğrafları ve daha büyük görüntü önizlemelerini test etmeye başladı. Neyse ki, yüksek çözünürlüklü seçeneği artık tüm kullanıcılar için mevcut olduğundan, platform 4K fotoğraflar sunma sözünü yerine getirdi.

Twitter Desteği, özelliğin resmi lansmanını duyurmak için bir Tweet gönderdi ve “Android ve iOS’ta 4K görüntüleri yükleme ve görüntüleme seçeneği artık herkes tarafından kullanılabilir” dedi. Önceden, Twitter’ın masaüstü sitesinde yalnızca 4K fotoğrafları yükleyip görüntüleyebiliyordunuz.

Twitter’da yüksek kaliteli görselleri etkinleştirmek için önce iOS veya Android için Twitter’ın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Ardından,  Ayarlarınıza gidin ve ardından Veri Kullanımı üzerine dokunun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021'de Beklenen Yeni Apple Ürünleri
4K fotoğraflar
Twitter 4K fotoğraflar

Oradan,  Yüksek kaliteli resimleri ve Yüksek kaliteli resim yüklemelerini açın. 4K fotoğrafları yalnızca Wi-Fi kullanırken mi yoksa hem Wi-Fi hem de mobil veri kullanırken mi etkinleştirmek istediğinize karar verebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı 4K’da Tweetleyin

Çoğu insan hareket halindeyken Tweet göndermeyi sever, bu nedenle 4K fotoğraflar yayınlama seçeneği rahatlama sağlayacaktır. Artık sevimli evcil hayvanınızın veya lezzetli restoran yemeğinizin biraz bulanık bir görüntüsünü yayınlamaktan endişelenmenize gerek yok. Şimdi, Twitter’ın tek yapması gereken tam boyutlu görsel önizlemeleri başlatmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz