Türkiye’nin En İyi 10 SSL Sertifikası Sağlayıcısı

0
228
ssl certificates
ssl certificates

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, çevrimiçi saldırıların sayısı da artıyor. Her gün birçok siber tehdit ortaya çıkıyor ve bu gibi durumlardan kaçınmak için güvenlik önlemlerinin artırılması gerekiyor. Bu yollardan biri, istemciler ve sunucular arasında paylaşılan bilgileri şifrelemek için web sitelerine SSL sertifikaları sağlamaktır.

İşletmeniz varsa ve müşterileriniz kendilerini güvende hissetmiyorsa, SSL sertifikaları müşterilerinizi korumak için güvenlik görevi görür. Özellikle bir çevrimiçi mağazanız varsa, bir SSL sertifikasının harikalar yarattığını söyleyebiliriz.

Bu nedenle, müşterileriniz sitenizde işlem yaparken stres yaşamazlar. Ayrıca, bir SSL sertifikası sitenizin daha iyi sıralanmasına yardımcı olur. Çevrimiçi işletmeniz için mükemmel ancak uygun fiyatlı SSL güvenliği arıyorsanız, SSL2BUY en iyi bahistir! Güvenilir Ca’lardan inanılmaz derecede cep dostu fiyatlarla birinci sınıf güvenlik çözümleri sunarlar.

Günümüzde bir web sitesi veya blogu olan herkesin ssl’ye ihtiyacı var. SSL sertifikası kullanmanın üç ana avantajı:

  • Arama motorlarında daha iyi bir sıralama sağlar.
  •  Transit verileri şifreler.
  •  Etki alanı sahipliğini doğrular.

Aşağıdaki güvenilir servis sağlayıcılardan birini kullanarak siber güvenliğinizi riske atmayın ve doğru güvenlik ürününe en uygun fiyatlarla yatırım yapmayın!

SSL2BUY

SSL2BUY - Cheap SSL Certificates Provider

En iyi ama en ucuz SSL sertifikasını arıyorsanız en güvenilir isim SSL2BUY . SSL2BUY ile yılda 8 ABD Doları karşılığında Temel SSL sertifikası, 34 ABD Doları karşılığında Wildcard sertifikası ve 33 ABD Doları karşılığında Çok Alanlı SSL sertifikası satın alabilirsiniz .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OnePlus Nord CE 2, Dimensity 900 SoC ile gelecek

Ayrıca, ürün kurulumuyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek müşteri sorularını çözmek için 7 gün 24 saat müşteri desteği sunarlar.

Siber güvenlik dünyasında, SSL2BUY aşağıdaki nedenlerden dolayı en güvenilir tercihinizdir;

  • Müşteri güvenini oluşturur
  • SERP sıralamasını artırır
  • İnanılmaz derecede düşük fiyatlarla premium sertifikalar sunuyor!
  •  PCI / DSS gerekliliklerine uymaya yardımcı olur

GlobalSign

Iot CA Direct | GlobalSign

Global Sign 1996’da Belçika’da kuruldu ve 2007’de Japonya’daki GMO Group tarafından satın alındı. GlobalSign aslında HTTPS sitelerinde iptal kontrolünü iyileştirmek için bir CDN uygulayan ilk sertifikasyon kuruluşuydu. GlobalSign, herkesin kendisine en uygun olanı bulabilmesi için uygun fiyatlarla çeşitli SSL sertifikaları sunar.

 

Comodo

Image-Security-SSL-Certificates-Comodo-Logo - Jalo Helsinki

Comodo, küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere her tür işletmeyi güvence altına almak için çok etkilidir. SSL servis sağlayıcı liderleri arasında yer almaktadır.

Comodo’nun amacı, müşteri işlemlerini güvence altına almaktır. Comodo PositiveSSL, neredeyse tüm tarayıcılar tarafından güvenilen standart 125/256 bit şifreleme sağlar.

Digicert

DigiCert to Begin Logging SSL Certificates on February 1 | by The SSL Store™ | Medium

Digicert online dünyada çok önemli bir isim. Microsoft, Yahoo, Facebook, Wikipedia, NASA ve Amazon gibi çok uluslu şirketler tarafından kullanılmaktadır.

Ayrıca çok uygun fiyatlarla 2048 bit SSL sertifikaları sunmaktadır. Örneğin, Wildcard SSL sertifikalarının maliyeti 535 dolardan azdır. Ancak daha ucuz bir sertifika arıyorsanız, yılda sadece 157 $ karşılığında bir planları daha var. Birden çok etki alanı ve alt etki alanı için SSL, bütçe dostu fiyatlarla da mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Volkswagen, Araç Çip Kıtlığının Devam Edeceğini Söylüyor

GeoTrust

Geotrust SSL Certificates - OnlineNIC offers Geotrust SSL Certificates at cheap price

GeoTrust, genellikle kullanıcı güvenliği ile ilgili her şeye odaklanan Symantec’in aksine, öncelikle doğrudan ve belirli SSL hizmetleri sağlamaya odaklanan popüler bir SSL sertifikası düzenleyicisidir.

GeoTrust, internetteki her tür çevrimiçi kuruluş ve işletme için çok çeşitli SSL sertifikaları ve uygun fiyatlar sunar.

Entrust Datacard

Entrust Datacard Blank White Cards W/hi-co Msr Sign - Entrust Datacard, HD Png Download - kindpng

Entrust Datacard SSL sertifikası, 256 bit şifrelemeyi destekler ve çoğu tarayıcıyla uyumludur. Bu sertifikalar, yeni bir web sitesi konumu ve sitenizi bilgisayar korsanlarından koruyan bir performans izleme hizmeti ile birlikte gelir.

IdenTrust

Venafi - IdenTrust Certificate Management

IdenTrust, uygun fiyatlarla güvenli SSL sertifikaları sağlamasıyla tanınır. Eskiden Digital Signature Trust olarak bilinen bu şirket, finans departmanlarına, e-ticaret sitelerine ve daha fazlasına yüksek kaliteli dijital kimlik hizmetleri sağlar.

GoDaddy

Cart-old | Gerald Charles

GoDaddy, yaygın olarak bir web barındırma hizmeti olarak bilinir. Ancak hizmetlerinden biri bir SSL sertifikası vermektir. RapidSSL gibi, çeşitli sertifikalar sunar ve fiyatlar yıllık 48,99 dolardan başlar.

Network Solutions

Network Solutions Web Hosting Review | PCMag

Network Solutions, 1974 yılında David Green tarafından kuruldu. Küçük, orta ve büyük çevrimiçi işletmeler için yıllık 59,99 ABD doları karşılığında çok çeşitli SSL sertifikaları sunar.

Sonuç

Özetlemek gerekirse, yukarıda bahsedilen güvenilir SSL sağlayıcılarının, ısmarlama iş web sitesi ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan mükemmel siber güvenlik ürününü bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Konuyla ilgili herhangi bir yorumunuz var mı? Aşağıdaki yorum kutusunda bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz